Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 7 millió forintból egy új...

7 millió forintból egy új fullosan felszerelt kisautót vagy egy egy új alap felszereltségű suvot, kombit, sedánt vennétek?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 21. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Nyilván azt, amire szükségem van >_o ha napi 3km-t autózom városban, akkor nem fogok nagy autót venni.

A kettő közt ajánlani tudom a Kia Cee'D ED faceliftes modelt 1.6 dízel motorral. Nagyon jó minőség, szépen megy és nagyon takarékos. Euro 5

2017. ápr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Érdemes minél jobban felszerelt autót venni. Ja és SUV semmi pénzért nem kéne. Kombit vennék, mert nekem az kell, de ha neked nincs szükséged sok helyre, akkor egy fullos kisautó is elég.
2017. ápr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

7 millióból vennék

- egy három éves baromi jó használt autót

- három autót: Suzuki munkábajárni; BMW E36 25/28 csapatni, VW Gruppe 1,9 PDTDI pályázni. A Suzi 250, BMW 800, VW legyen 2 millió, akkor az 3,05 millió. Értékvesztése ezeknek már nem lesz (leszámítva a pályás VW csoportost), így amit az új értékveszt, ezekbe bele lehet forgatni, mint fenntartás.

(egy ember aki nem szereti a modern műanyag szarokat)

2017. ápr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
jól felszerelt autót érdemes venni, egyrészt te is jobban érzed magad benne (valószínűleg) eladni is könnyebb lesz, ha majd elakarod.
2017. ápr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyet értek #3-mal, tuti nem költenék egy autóra ennyit. Valószínűleg "csak" kettőt vennék, egyet normális közlekedésre eljutni A-ból B-be (pl. Swift) és egyet az élvezet miatt (hogy mit az kérdéses, eddig főleg BMW-ket vezettem - a sajátomat úgy fél éve adtam el, de nemrég kölcsönkaptam egy A-s Ladát, amit nagyon megkedveltem (holott eddig baromira rühelltem őket)...).

Esetleg elkezdenék gondolkodni a motorozáson is, mindigis érdekelt, csak anyagiak miatt sosem tudtam venni egy komolyabb jószágot sem.


De hogy a kérdésre is válaszoljak: mindenféleképpen "fullosat" és szedánt (hogy használtan vagy újonnan, azt csak az árak döntik el, de valószínűleg az előbbi lenne). Kombit csak akkor vennék, ha fontos lenne a nagyobb pakolhatóság, de arra jelenleg nincs szükségem.

2017. ápr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mazda 3 kozepes felszereltseg.
2017. ápr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kisautó 7millioert? Az meg mi? V6-os Polo?:)
2017. ápr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én inkább egy nagyobb közepess feszereltségű járgányt probálnék felhajtani.ami jo meloba is de rendesen elvisz A-bol B-be.

Valami kombit.

2017. ápr. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha 7 millióm lenne, akkor 4-ből vennék egy 4 éves középkategóriás fullos kombit. A maradékot meg elkölteném értelmesebb dologra.
2017. máj. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kia cee'd-ből megkapod a kombit parasztvakítócsomaggal 7-ből.

Anélkül (teát csak a valóban hasznos extrákkal) még dízelmotorral is 6 alatt. Ha kombi sem kell, elég a ferdehátú az még olcsóbb.

2017. szept. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!