Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi egy átlagos kerékpár...

Endre555 kérdése:

Mennyi egy átlagos kerékpár várható élettartama?

Figyelt kérdés
Itt az átlagos kerékpáron egy 70-90 ezer FT érték-beli MTB-re gondolok, az élettartamán hogy kb. hány kilométert lehet megtenni vele mielőtt a főbb alkatrészek (teleszkóp, váltó, csapágy, stb.) használhatatlan állapotba kerül, elkopik (természetesen rendes karbantartás mellett). És egy ~1600km-t ment kerékpár elhasználtság szempontjából hova sorolható?

2017. ápr. 21. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Még egy f0s műanyag bicikli is elmegy vagy 5000 km-t, ha valamennyire vigyázol rá, komolyabb hiba nélkül.
2017. ápr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En az elmult 4 evbol 3-at egy 1991-es Giant-el nyuztam. Evente 1500-2000 kilometer kozott tekertem. Amikor vettem a bringat amennyire utana tudtam jarni minden eredeti volt rajta. Amig nalam volt egy fekkabelt csereltem rajta. Amikor a tavaly tovabbadtam meg hasznalhato allapotban volt.
2017. ápr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!