Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit rakjak Honda Civic 1.6...

Mit rakjak Honda Civic 1.6 ESi-be, hogy nagyobb teljesítménye legyen?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy mit lehetne a motoron tuningolni, hogy valamivel bitangabb legyen...nem akarok sokat rááldozni, max egy olyan 100.000 Ft..Válaszokat köszi..:)

2017. ápr. 21. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem cikizlek miatta, hiszen nekem is volt anno házilag tákolt "hülyegyerekautóm", még sufniműhelyes "optikaituning"-ot is kapott a gépsárkány. Az eredmény aztán az lett, hogy amikor eladásra került, szart sem kaptam érte.


Aztán rájöttem, hogy ez inkább szánalmas, mint menő, és azóta valahogy beérem a gyári állapottal. Ha vársz te is néhány évet, meglátod kinövöd.

2017. ápr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy 2.0 -es motort. Vagy egy Bitangabb tablacskat.
2017. ápr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 nem kókanyolni akarom, hanem elmenni egy rendes szakberhez....Csak nem nagyon tudom, hogy mit lehetne, kicsit húzni rajta, mert már gyengének érzem ezt 120 lovat, és szeretném egy kicsit húzni...
2017. ápr. 21. 23:32
 4/6 crudy ***** válasza:
Chip tuning segít rajta valamit. 10-20 lóerő. Ez bele is fér egy százasba. Egy a lényeg, profi helyen és ne az olcsó helyen csináltasd.
2017. ápr. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyire huzni akarod köss az elejere egy kötelet aztan húzzad...

100ezerbol kijon egy normalis kipufogo meg egy cold air intake aztan annyi......legjobb esetben is max 5-10lovat dob rajta..

2017. ápr. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a lóerő hiányt erzed, hanem a nyomatékot. Az meg nem lesz tobb.
2017. ápr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!