Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daewoo nubira 1.6 hátsó fék...

Daewoo nubira 1.6 hátsó fék nyikorog DE menet közben! Cserére szorul lassan azt tudom de ugye nálam forditott a helyzet, általában mindenkinek akkor nyekereg a szekér ha fékez, nekem pont akkor hallgat el. Vélemények?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 22. 09:26
 1/1 anonim ***** válasza:

be van állva a fékdugattyú, nem megy vissza a helyére folyamatosan nagy erővel neki nyomja a fékbetétet a tárcsának, nem egészséges jelenség mivel folyamatosan vissza tartja az autót, másrészt baromi nagy hő keletkezik, kopik a betét és deformálódhat a féktárcsa, lehet venni feljavító készletet pár ezer forintért, de saját kezűleg is meg lehet csinálni,(feljavító készlet nélkül) csak ahhoz kell egykét szerszám, satú, meg egy pici hozzáértés,

én nekem a jobb első csinálta ugyanezt, egy óra alatt helyre pofoztam feljavító készlet nélkül.

mellékesen akkor szokott még ilyen probléma jelentkezni amikor a védő gumi perem ki esik a dugattyú "széléről" és feltelik az egész mocsokkal és akkor sajna beszorul,beragad.

2018. júl. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!