Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első kocsiként mit ajánlanátok...

Első kocsiként mit ajánlanátok egy 27 éves lánynak aki nagyobb városi közlekedésre használná?

Figyelt kérdés
Városon belül és városon kívül 5-10 km-es körzetben mennék vele. Nem szeretnék nagyon olcsót venni,amire költeni kell utána, de vadi újat sem akarnék venni. Igazából segítséget szeretnék kérni abban, hogy milyen autót érdemes és nem érdemes venni. Ezzel előrébb lennék.
2017. ápr. 22. 18:12
 1/4 roli96 ***** válasza:
100%
Ha városban szeretnéd használni akkor benzinest vennék mindenképpen. Dizelt hosszabb utakra érdemes venni.
2017. ápr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is mindenképp a benzinest javaslom, ha típus is érdekel akkor Opelt javaslom elsősorban, könnyű szervizelni, alkatrész utánpótlás nem túl drága, megbízható gépek szerintem. A Ford sem rossz választás főleg a Mondeo vagy Focus, vagy még esetleg a Suzuki. Sokan szidják de nincs velük baj, motorilag megbízhatóak, alkatrész olcsó, egyedül a karosszéria minősége az ami hulladék, de vigyázni kell rá és nem lesz gond.
2017. ápr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Városi autónak szerintem is Mondeot, vagy 7-es BMW-t ... :D
2017. ápr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
egy nissan micra szerintem jó lenne
2017. ápr. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!