Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Friss jogsis lánynak milyen...

Friss jogsis lánynak milyen autót ajánlanátok? Használt autóra gondoltam, valami kicsire, mint a smart csak arról sok a rossz vélemény.

Figyelt kérdés

2017. ápr. 23. 01:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Toyota yaris 1.4 d4d diesel motorral (2005-ös évjárat körül). Egy ilyet kb 700000-ért lehet kapni. Elég pörgős kis autó, zsebméretű csomagtartóval, nagyon nagyon alacsony fogyasztással, de figyelni kell a padlólemezt mert hamar rozsdásodik. Vagy még esetleg egy olcsóbb kategória a Daewoo Matiz, bár ez nem éppen egy versenyautó.
2017. ápr. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%

Friss jogsisnak csakis Suzuki Swift!

Azt bánja kánya, ha összetöri

2017. ápr. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem értek egyet a Suzukissal. Ha valaki vesz autót akkor azt én szerintem mindenképpen hosszabb távra kel tervezni. Ha az ember megvesz egy Suzukit, akkor azt tuti hogy 2-3 év múlva lecseréli, és így sokkal többet bukik mintha venne egy komolyabb használtatót. Egy 2005-ös évjáratú autót még el lehet használni vagy 10 évig. Azonban egy Suzukit (kivétel ha az illető nem nyugdíjas) biztosan le fogja cserélni. Tehát óriási pénzkidobás Suzukit venni (De ez csak az én véleményem)
2017. ápr. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Annyiból viszont igaza van a Suzukis válaszolónak, hogy a Suzuki sz@r műanyag alkatrészeit fillérekért lehet kapni, ha összetöri. De nem ebből kell kiindulni egy friss jogsisnál hogy biztis összetöri. Vezessen friss jogsival egy darabig szülői felügyeéet mellett, aztán már idővel rövidebb távokon egyedül is aztán megintcsak később üár mehet teljesen egyedül. Én a jogsi megszerzése után még kb 2 évig többnyire úgy vezettem hogy apám ült mellettem. És csak ezután amikor elkezdtem dolgozni vettem egy saját kocsit. (2005 Seat Ibiza 1.4 benzin)
2017. ápr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!