Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem robogóznak vagy...

Miért nem robogóznak vagy bringáznak a magyarok?

Figyelt kérdés
Sok nyugat európai országban, szinte csak végszükségletben használnak autót.
2017. ápr. 23. 22:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
aham... álmodsz haver..
2017. ápr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Beviz Elek ***** válasza:
87%

Még esetleg valahogy felcsavarozom a DLD500-ast a bicó csomagtartójára, erősítőt, akksit is felpakolnám valahogy, de nem az igazi megoldás így csapatni az utcán.


Na meg biciklim sincs.

Na meg a szerszámaimat sem tudom magam magammal cipelni úgy.

Na meg el is ázok a bicajon.

nem is menőzhetek a szuper felnikkel ha a kocsi az udvaron áll.


Elég sok ok van :D

2017. ápr. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Ez az állítás esetleg Nepálra igaz.
2017. ápr. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha városban laknék, ott nem mernék biciklizni, vidéken, ahol lakok, itt okádékom van a környéktől is, talán másik helyen, településen biztosan bringáznék.

Régen sokat tekertem, hiányzik is, rengeteget szereltem bringákat is. Aztán jött a motor, autó...

2017. ápr. 24. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Jártál te már nyugat európai országban? Az oké,.hogy többen bicikliznek, mopedoznak, de a te állításod hatalmas túlzás. Az oka, hogy ott többen választják a két kerekűeket, pl a jobb kerékpárút hálózat, más fajta mentalitás, többen laknak városban. Én pl 45 km-re lakók munkahelyemtől,egy kicsit időigényes lenne biciklizni/robogózni.
2017. ápr. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Budapesten túlzottan féltem az életemet ahhoz, hogy bicajjal közlekedjek, de amúgy ia adott a kiváló tömegközlekedés. Távolra meg nem alternatíva a kerékpár, akkora iron man nem vagyok, hogy mondjuk hétvégi gyalogtúra, balatoni leruccanás, vagy bármilyen hétvégi program előtt és utánn 100-500 km-eket tekerjekm
2017. ápr. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ja, és a robogót találom legfeleslegesebbnek. Biztonsági szempontból ugyanúgy ki vagyok téve, mint a kerékpárnál, időjárási szempontból is, cserébe nem kötöm össze a kellemest a hasznossal, mert nem tekerek, hanem a motor hajt, nem mehetek rá autópályára, de kerékpárutakra sem, az autóval vagy nagymotorral szemben pedig nem mehetek külterületi sebességgel. Igazából csak hátrányait látom. Tudom, hogy Rómában tömegesen használják, csak ott amúgy 125 köbcentiseket.
2017. ápr. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

7es


Lakott területen kivűl, robogózhatsz kerékpárúton.

2017. ápr. 24. 07:34
 9/16 szántóvető ***** válasza:
melyek azok az országok?
2017. ápr. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy azokban az országokban, ahol arányaiban többen bringáznak, nem tekintik közellenségnek a kétkerekezőt.

Fel sem kell állnod a géptől. Nézd meg itt is mennyi kérdés és válasz van arról, mit keresnek a bbringások az utakon.

Nem csak a szabálytalanokat gyűlölik sokan, hanem a teljesen normálist is.

2017. ápr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!