Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 8-900ezer forintig milyen...

8-900ezer forintig milyen kistehert vegyek?

Figyelt kérdés
8-900ezer forint környékén szeretnék egy kis dobozos kocsit venni ,nem a nagy verziót,hanem kb akkorát mint egy toyota hi-ace. Ezzel szeretnék később dolgozni,ezért fő szempont lenne a megbízhatóság és a fogyasztás,meg a kényelem is. Ennyi pénzért érdemes lenne egy öregebb mercedes vito ,vagy inkább egy fiatalabb pl.transit vagy másfele nézelődjek? Mik az előnyei és a hátrányai a mercedesnek ? Aki már tapasztalt ezekben és van egykis ideje jólenne ha válaszolna.köszönöm

2017. ápr. 24. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha éppen akkora kell, mint egy Hi-ace, akkor miért nem azt veszel? Hihetetlen sokat kibírnak, és nagyon ritkán romlanak el.
2017. ápr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos úgy vettem észre a toyota hi-ace egyel fentebbi átkategória , és nekem jobb lenne egy kicsit szélesebb autó mint a hi-ace.kösz a választ
2017. ápr. 24. 22:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Transporterrel vannak még jó tapasztalataim, (nekem T2 volt) bár azokból nagyon sok a széthajtott, lestrapált darab.
2017. ápr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én Hiace-szal jártam ki bécsbe kb 3 héten keresztül. Nem egy nagy táv de irdatlan rossz út volt. Szörnyű volt azt vezetni. Nem tudtam normálisan beállítani ülést meg a kormányt. A váltó valami szörnyű volt, lehet ez csak ez a példány volt, de ha nem, akkor ez a toyota szégyenfoltja. Öregebb Vito-t sem ajánlom. Nem a megbízhatóságáról vagy akár a rozsdaállóságáról híres. Fordokról csak hallani hallottam, hogy egész megbízhatóak, bár én ahogy észrevettem drágábbak is.
2017. ápr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Négyes, egyébként igazad van, nem a kényelme az, amiért szeretik, bár ez is viszonyítás kérdése. Bizony, van olyan helyzet, amikor kényelmesnek, és komfortosnak érzed. Én anno Barkas-ból ültem át a Hi-ace-ba, gondolhatod... :-)
2017. ápr. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is pont ebben a cipőben járok kedves kérdező.

Én elsősorban Fiat Ducato/Citroen Jumper/Peugeot Boxer 2.5 D-t szerettem volna, meg is néztem párat, de bontóba valóak voltak, szét voltak rohadva. Néztem Transportert is, de az sem az igazi. Most Transitokat kezdtem el nézegetni, majd kiderült mi lesz...

2017. ápr. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem Hyundai H-1 a legszimpatikusabb ebben a kategóriában. Esetleg nézd meg hátha bejön.
2017. ápr. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
T4 szerintem kijön ennyiből, annál meg strapabíróbb nem nagyon van
2017. ápr. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vito előnyei annyi, hogy mercibe ülsz nem Forda, semmi más. Ennyiért csak Transitot fogsz találni esetleg hi-ace-t ami jó is valamire. Esetleg Scido, jumpy stb. az kicsi lenne??
2017. ápr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mégis mit kellene várni ennyiért? Ezeket pénzkeresés céljából használtak, millió km is könnyen lehet bennük. Kistehernél nem a márkát kell nézni, hanem az állapotot. Amelyikkel jobban foglalkoztak, az megbízhatóbb is lesz. A Vito az szeret rohadni, de csak a küszöbök meg az ajtók, amúgy annyira nem vészes. Mindegyik ilyen korú kisteherre jellemző már a rohadás, márkától függetlenül. Alkatrészellátottság szempotjából a Ducato/Boxer/Jumper a legjobb. Még fontos, hogy sima adagolós típust vegyél, ne HDI-t meg CDI-t, a cr-es cuccokra megint rá mehet egy vagyon. Az adagoló, turbó annyira nem vészes.
2017. ápr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!