Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy normálisan...

Mennyibe kerül egy normálisan kinéző és működésű használt 50cc-s robogó?

Figyelt kérdés

Abszolút nem vagyok otthon a témában, de szeretnék egyet venni a közeljövőben, mert már rosszul vagyok a buszozástól, de kocsira meg nincs pénzem. Viszont az ilyen kinézetű robiktól rosszul vagyok: [link]

Sokak szerint a Yamaha Aerox a legszebb robi és nekem is nagyon tetszik. Persze egy ilyet nem újonnan szeretnék venni, de jó lenne megúszni 250k-ból. Ebben az árkategóriában mik a lehetőségeim? Vagy ennyiért nem lehet vállalható kinézetű és egyben állapotú robogót venni és inkább maradjak a buszozásnál?

Válaszaitokat előre is köszönöm.



2017. ápr. 25. 13:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Yamaha Gear 50 miért nincs bedobva? 60-at az is megy, rettentő tartós, pont ez az ár kategória és még megpakolni is megtudod.


Én is pont most nézegetem ezeket, Liberty, Scarabeo, People, Gear. A problémám az velük mint minden robogóval hogy lopják és azt nem tudom kivédeni a lakótelepen.

2017. ápr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én a tapasztalatom szerint egy Aprilia Sr-t ajánlanék(nem a factory-t), de NEM a vizeset. Jól néz ki és sok benne a hely a cuccoknak. Én nagyon szeretem (most is ilyet használok), ha csak városban használod elég az 50-es, de ha szeretnél egy kicsit kimozdulni a városból akkor tudsz venni belőle 125-öst vagy 150-est is. Bármelyiket megtudod venni 200 alatt.
2017. máj. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!