Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen nyári abroncsot vegyek...

Milyen nyári abroncsot vegyek 155/65R13-as méretben?

Figyelt kérdés

Igazából több fajtát is néztem nem tudom melyik jobb, nekem az számít hogy meg tudjak vele állni ha úgy adódik és jó legyen a kanyar stabilitása, 90%-ban városban és 5-5%országút, illetve ha úgy van pályán lenne használva ez a gumi.


Néztem többek között ezt:

[link]

Nem tudom mik a vélemények róla, de az ára rokon szenves, attól félek hogy olcsó húsnak híg a leve olyan 9-10000ft-lenne a limit/db

Esetleg valami más milyet?

A gyári cipő Dunlop SP10 155/65R13 73S ha találnék olcsón ilyet vennék ez nagyon jó minden időben megállta a helyét néha még télen is.



2017. ápr. 25. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért kapsz használt Dunlop gumit 50-60%-osat. Az ilyen névtelen gumikban csalódni fogsz a Dunlop után.

Inkább szánj rá 1-2 ezressel többet és nézegesd meg az ismertebb márkákat.


Szerintem.

2017. ápr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam rá hogy ennyiért?? Használtat nem szeretnék csak újat, milyet ajánl? Bár ha lenne inkább négy évszakosat vennék de ebben a méretben ami van annak a gyártóját még sosem halottam.

Kormoránok jók?

2017. ápr. 25. 22:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Középkategóriát nézegess, például Barum nagyon jó, de a Kormoran sem olyan rossz.
2017. ápr. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

No offense, de 90% városnál ekkora méretben milyen kanyarstabilitás kell neked? Ha minden nap Mátraházára járnál fel Imreza WRX-szel akkor azt mondom oké... :D


Szerintem ebben a méretben totálmindegy mit raksz fel, bár nem tudom milyen autó, de méretéből adódóan biztosan nem olyan, amivel akkorát lehet menni, hogy attól kellene félni, hogy nem tudsz megállni.


Rádobsz még pár száz forintot és kapsz "elfogadhatókat is":


[link]


[link]


Itt egy olcsó Continental:

[link]

2017. ápr. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az utolsó írja.

De vegyél Barum-ot, az elég jó, és nem egetverő az ára. Nekem bevált, napi használatban, haladósan sincs vele probléma. Pályanapon lehetett csak érezni a határait.

2017. ápr. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végül bevállaltam a gyári Dunlopot veszem meg, megéri szerintem a + kiadás ha a közlekedés biztonságról van szó!
2017. ápr. 28. 16:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Szuper, jó döntés. Szerintem is a Dunlop a legjobb, mert nem épp olyan kegyetlen drága mint a Michelin, de szinte ugyanolyan jó. Nekem is a 200+ lovas autón Dunlop van.
2017. ápr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!