Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csináljak ezzel az autóval?

Mit csináljak ezzel az autóval?

Figyelt kérdés
Örököltem egy autót közel 3 éve nem volt beindítva,amúgy 5 éve áll már.Garázsban tartott...Elfog indulni valaha? Mit kell rajta cserélni?Én nem értek hozzá mert csaj vagyok.
2017. ápr. 26. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Akksi , kábelek , benzinszűrő , hűtővíz , fék-motorolaj ablakmosó csere . Aztán a benzint is leengedném .
2017. ápr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

van áram?


1. töltsd fel az akkumulátort


van benzin


2. töltsd fel a tankot


még mindig nem indul?


3. csavarad ki a gyújtógyertyákat, és pucold meg egy drótkefével


és ha utána még mindig nem indul lehet kezdeni a kábeleket átvizsgálni, a benzinszűrőt, stb. egy szerelőt nem árt áthívni.

2017. ápr. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na állj, kezdjük ott, hogy milyen autórol van szó? Értem itt, hogy milyen Márka,esetleg modell és hogy benzin illetve dízel motoros-e?
2017. ápr. 27. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivel ennyire nem értesz hozzá, keress egy szerelőt, aki elvállalja, hogy kimegy, megnézi a kocsit, aztán esetleg megpróbája ott helyben beindítani, vagy elviszi trailerrel és rendbeteszi.
2017. ápr. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A másik kérdés, hogy érdemes-e foglalkozni vele?


Mit szeretnél csinálni, eladni vagy használni?


Volt hagyatéki tárgyalás, te lettél az örökös, a nevedre van írva? Műszaki biztosan nincs rajta, de egyáltalán forgalomban van-e? Mert ha pl. 5 éve nem fizetett senki adót és biztosítást, akkor már kitiltották régen.


Állásban összerohadnak a fékek, elporladhatnak a gumi alkatrészek. Ha használni szeretnéd, akkor lehet többe lesz a javítás, mint venni egy használható járgányt.

2017. ápr. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3-5 év alatt egy száraz garázsban szerintem nem rohad szét semmi. A gumi sem porlad szét. Persze használni nem használ neki. Át kell nézni mi milyen állapotban van.
2017. ápr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, az én nevemen van, 12 éves benzines Suzuki.
2017. ápr. 29. 20:25
 8/8 A kérdező kommentje:
Nincs forgalomban mert kivonatom időközönként.Köszönöm a válaszokat!
2017. ápr. 29. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!