Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a helyzet ezzel az autóval?...

Mi a helyzet ezzel az autóval? Dodge Caliber

Figyelt kérdés

Vennék egyet de dízel és 200 000 km van benne.Az európai autóknál ez már lassan a szolgálat végét jelenti.Nem akarok rá költeni százezreket

Csupa jót olvastam róla de keveset nagyon megköszönném annak a segítségét akinek esetleg tapasztalata volt/van ezzel az autóval kapcsolatban.



2013. szept. 25. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom honnan veszitek azt, hogy az európai dízelek meghalnak 200 000km-nél. Elmennek azok 5-6-700 000-ret is.
2013. szept. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ne haragudj nem úgy értettem hogy meghal hanem azt hallottam legtöbb embertől hogy onnantól jönnek a hibák amik nem kímélik a pénztárcám.
2013. szept. 25. 18:23
 3/9 Sinead ***** válasza:
100%
Ha megnézed, az eladó autók 90 százalékában 200000 km van. Akár 4 éves, akár 24, mindegyikben 200000 körül lesz a futott kilométer. Átnézeted rendesen, nem sajnálod érte a pénzt, és ha jó, megveszed.
2013. szept. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"onnantól jönnek a hibák amik nem kímélik a pénztárcám."

Igen, mert itthon amiben több van mint 200k az sz**r, ezért mindet visszatekerik 160-190 000 közé. Igaz a bőr már lemállott a kormányról, a plüss ülés is széjjel van, olcsóbban adják mint a benzinest, de a jó kis TDCI Mondeoóban csak 170 000km-van, tuti vétel. Mert a magyar vásárlónak ez kell...


A mobile.de-n keress rá a taxi Mercikre, egy kettőnek 600 000km fölött különb a beltere, mint az itthon 200 000 alatt hirdetett autóknak. Így persze, hogy 200 fölött mind pénztemető, azt azt nem tudja a szerencsétlen vevő, hogy hányszor kétszáz van az autóban :/

2013. szept. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Most nem azért mondom de a szervízkönyv orvosol minden problémát:) anélkül nem is érdemes autót venni. Nekem Tdci Mondeom van és vezetett szervízkönyves 137.000 km el vettem

most 161 van benne de még semmi baja nem volt:)

2013. szept. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A szervizkönyv dísznek jó esetleg. Csak keress rá a racing-bazáron vagy az e-bayen, annyi üres, kitöltetlen van, hogy ha akarod jövő hétre lepapírozom a Mondeodat 65 000km-re. Na bumm...
2013. szept. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan egyszerű haver....

Azért ha beleülsz egy autóba megnézed a kormányt, pedálokat, váltót, üléseket hidd el sok mindent elárul ám.... és rögtön kiderül, hogy valami gríz van a szervízkönyvel avagy sem

2013. szept. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kormány újrabőrözés 12 000, bontott kormány még ennyi sincs.

Pedálok , ez a kedvencem ahahahah, lesd meg a Mondeódat, a pedálgumi cserélhető. Van is talán 600 forint a három darab:D

Ülések? Nyugatról behozott bontásból komplett bőrös belsőt kapsz 100 000-ért. És ezek kisker árak.

Hidd el, aki ért hozzá, az úgy rendbe rak egy totálkáros kocsit, hogy te meg én ketten együtt sem vesszük észre.


Elvileg a szervizkönyvben leírtak megtalálhatók a márkakereskedő/gyártó adatbázisában. Ez még talán érne is valamit. Munkatársam beadta bizományos értékesítésre a kisteherautóját az egyik márkakereskedőhöz ( direkt nem írok márkát és helyszínt ), állt ott pár hétig majd visszahozta. Visszatekertek majdnem 300 000km-t, márkakereskedésben :D


Ha megvan a szervízfüzet, az összes számla, munkalap meg minden hóbelebanc, igazolja hitelességét egy márkakereskedő és független szerviz is azt mondja, hogy elképzelhető, na itthon talán akkor lehet alapozni a szervizkönyvre.

2013. szept. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet alapozni szervízkönyvre:)

Amúgy meg 1-2 éves autót kell venni és kész:)

2013. szept. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!