Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » (Németország) Szerintetek jó...

(Németország) Szerintetek jó ez a Skoda Fabia Combi? 11 éves

Figyelt kérdés

[link]


1gazdás,ami szerintem jót jelent. Kombi amire szerintem szüksége lehet az embernek. 1.4-es gondolom nem nagy fogyasztású. 100E km-rel.

11 éves autó,mennyire lesz később vele baj? Vagy strapabiró? Irjatok véleményeket légyszi Skodáról



2017. ápr. 27. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Alapjaban nem rossz, de 1.4 motorral egy kombi eleg lomha lesz. Amugy meg a fogyasztasa biztos nem lesz keves attol, hogy 1.4-es...
2017. ápr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
4000-ert inkabb nezz szerintem Ford Focust, mi is annyiert vettuk a nejemnek, 2008-as 1.6-os benzines, bar nem kombi.
2017. ápr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Minden attól fog függni ,hogy mire használod.

Ez-az 1.4 kombi fabia kb arra való,hogy a családdal elmész ide-oda,elmentek bevásárolni,elviszed a gyereket túrázni stb...

Tehát futkozni ide-oda,nem túl megpakolva.

Ha pedig több száz kiló súlyt pakolsz bele mert pl : seftelsz pl : olcsóbb xy-nal,és minden utadon van pár száz kg cement a csomagtartódban,jó kis kanyargós emelkedős utakon kb mindenki villogni fog rád,ha nem pörgeted akkor meg a fogyasztás sem baráti.

2017. ápr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem lomha mint írják, de az a szomorú hogy olyanok véleményeznek akik még csak a parkolóban láttak ilyen autót is. Persze az ilyeneknek csak kétezres motor a megfelelő. De ez egy Fabia ami nem versenyautó, hanem családi autó! Elég nagy csomagtérrel.

Ugyan ilyen 2002-es Fabiam volt több mint 10 évig. Megjártam vele többször Belgiumot és semmi probléma nem volt vele. Fogyasztásügyileg 7,5 liter fölött sosem voltam (igaz a váltót szeretem használni így kevesebbet is evett). Megbízható autó, sajnáltam is megválni tőle, de az idő eljárt felette és igényem volt "okosabb" autóra amiben már több kütyü van és beépített GPS.

2017. ápr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Valoban nem ismerem, de azert annyira kepben vagyok vele, hogy egy megpakolt 1.4es kombi, 4 szemellyel, a 80-90 loerejevel azert megneznem mennyire nem lesz lomha...az, hogy megjartad vele Belgiumot csak egy dolog, de hanyszor? Ha mar autot veszek, az legalabb menjen is. Nekem volt egy 1.4-es kis benzinesem ami fele akkora volt, mint ez a kombi, de a viz levert tole, annyira nem ment. Na most ilyen autot vegyen az, aki aludni akar benne...
2017. ápr. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az 1.4-esből a 101 Le-s, 16V az kerülendő. Túlhúzott motor, újkorában olcsóbb volt, a 75 és 80 Le-s, 1.4-esnél, mert a szervizen úgyis behozta az árát.


Én nem kockáztetnék ezzel a motorral.

2017. ápr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

[link]



Vagy akkor ez jobb? Páromnak jobban tetszik a vw, és

Nem értek hozzá hogy a köbcentihez hány lóerő meg szelep (16V) vagy mi .. való.

Drágább de nem tudom megéri-e ennyi pénzt kiadni egy autóért..


Kombi meg sztem kell bár csak ketten vagyunk,de pl. akármi lehet.. Ritkán hazajárunk magyarba, azért lehet hogy jó lenne a hely a sok cukknak. Nem tudom..

2017. ápr. 27. 18:28
 8/11 A kérdező kommentje:
A Vw kereskedésből való,de inkább priváttól akarok venni. Mert az talán jobb.. Magánszemély lehet h vmi ok miatt (kényszer/költözés vagy akármi) miatt adja el, de a kereskedő lehet átver, rátesz még csomó fizetnivalót.
2017. ápr. 27. 18:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez egyaltalan nem biztos. En a ford focusomat egy alban-roman valamifele kereskedesben vettem es a kotelezo szervizen kivul gondja nincs. A nejem autojat maganszemelytol, eddig tobbet kellett mar rakolteni, mint amennyit az auto maga er. Szoval nem biztos, hogy a maganszemely nem ver at...
2017. ápr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#5 "Ha mar autot veszek, az legalabb menjen is."

Nem mindenkinek ez a célja egy autóval.

2017. ápr. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!