Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy skoda octavia 1.9 tdi...

Van egy skoda octavia 1.9 tdi 66 kW os am hidegen könnyen begyul de ha megyek vele pár km utánna ledoglesztem és akarom startolnia nem akar meleg motorral mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Valakinek volt már hasonló tapasztalata?

2017. ápr. 24. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb 300ezer dolog miatt lehet ez a jelenseg......ha hibakodot kiolvasod valoszinuleg kozelebb leszel a megoldashoz....
2017. ápr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak az a baj számítógép se mutat mindig jót már jártam sajna be vele
2017. ápr. 25. 17:09
 3/4 szucsyy válasza:
Szia. A megoldás egyszerű. Nem írtad le de gondolom pdtdi motor van benne mert azoknál ez betegség. Át kell programozni a motorvezérlő egységben a melegindítás részt. Kb 15 ezer forint és utána tökéletesen indul melegen is. Én magamnak megcsináltam mert ugyan ez volt a probléma és azóta rendesen indul. Ha gondolod küldök egy cimet ahol megcsinálják neked.
2017. máj. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igy vissza térve ment a zold átkelett programozni
2018. nov. 13. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!