Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 30 lóerős motort hogyan...

30 lóerős motort hogyan vizsgáztatnak le 15-re?

Figyelt kérdés
Szeretnék jövőre egy hasonló Aprilia RS 125-öt, mint ami a linken van, viszont A1-es jogosítvánnyal vezetnék és ott ugye 11kw 15 le a limit. Sokan a leírásban azt írják, hogy A1-el vezethető, ezt, hogy oldják meg?

2017. ápr. 28. 08:13
 1/5 A kérdező kommentje:

Elnézést, a linket elfelejtettem bemásolni, például ezt is úgy hírdeti, hogy A1-el vezethető.

[link]

2017. ápr. 28. 08:15
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

"30 lóerős motort hogyan vizsgáztatnak le 15-re?"

Sehogy.


"Sokan a leírásban azt írják, hogy A1-el vezethető, ezt, hogy oldják meg?"

Sehogy.


Ez nem vezethető A1-gyel, és erre az eladó is rájött, egyre inkább fosik, ezért adja el, és bízik benne, hogy talál egy balekot, aki csak a köbcentit nézi, a teljesítményt nem.

2017. ápr. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Papiron minden Aprilia RS125 15 lovas, mert igy jönnek ki a gyárból, fojtással. Aztán ezeket a fojtásokat ki szokták szedni belőle. Ennyi az egész.
2017. ápr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mivel forgalmin nem nèzik a teljesítményt, így egy 15 lóerősre levizsgáztatottat fogok keresni, amiből utólag a fojtástkiszedték.
2017. ápr. 29. 08:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik jön ki gyárilag 11 kW-al. Én szalonból vettem, ahol 29 kW-ra volt vizsgáztatva a teljesen új, 0 km-es motor.
2017. ápr. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!