Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda civic fn 1.8 Type-S...

Honda civic fn 1.8 Type-S mennyire jó szerkezet, mennyire lehet fenntartani, és mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Hello

Végre új kocsit vennék,de csak japán benzinest,szívót!

Eddig 1.9 tdi seatom volt,az hát...,új turbót ,nagynyomásút,lendkereket kért,majd azután csak bosszantott,hogy ez nem működik majd igen ,az nem majd igen...

Tehát lényegében német dízel betegségeket fogtam ki rajta nonstop.

Legalább 120-130 lóerős autót keresek,sok a pálya nálam,így beütött,hogy 1.8 140 le ,szívó ...

MIndenkit kérdeztem és azt mondták,hogy jót kell kifogni,akár külföldről és örök szerkezet marad(hat) ha vigyázunk rá.


2017. ápr. 29. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nem egy erobajnok mellette angol plasztikauto de a Diesel seatnal jobb lesz.
2017. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon megbízható és jól is megy ahhoz képest hogy 1.8-as motor van benne. Kicsit irigyellek is érte hogy ilyet veszel.
2017. ápr. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

7.gen-t vettem volna az ep2-t csak 110 le,vezettem,hát inkább város és 2 város között szaladgálni.

Vezettem 1 1.8 type-s-t ,teljesen kielégítette az elvárásokat...

Nekem az autó belseje 70%,a külseje 30%.

essen jól ránézni a kocsira,de amikor beülök érezzem ,hogy teljesen egy álomban ülök,tehát a belseje valahogy megfogjon.

ez ilyen volt... Mazda 3-at néztem,de belülről unalmas volt nekem.

Fránya szakácsok :( legyenek formák,textúrák,színek és izgalmas :)

2017. ápr. 29. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!