Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alufelnimet megoatkáztam...

Alufelnimet megoatkáztam (balf@. Z voltam). Kb 4-5 cm szeles a horzsolás,1 centi magas, 0,5-1mm mély. Ezt km mennyiért javítják? 17 colos 225/45 . Ezen segíta görgőzés v más eljárás kell? Sose volt ilyen gondom, nem értek hozzá.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 30. 21:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Sima alu felni.nem krómozott,nincs rajta semmi extra felület,bevonat.
2017. ápr. 30. 21:28
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha csak felületi a sérülés, akkor az semmit nem ront a felni használhatóságán, csak esztétikailag csúnya. Javítani szépen csak a felni teljes megfújásával tudják.
2017. ápr. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mind a 4en van kicdi sérülés(külső, nem repedt). Meg akarom csináltatni. tudom ahány hely annyi ár,de szerinted tól ig,min max mennyibe fájhat? Ja,ment a zöld kéz. ;)
2017. máj. 1. 00:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem pár éve sérült az egyik felnim. (Kerékőrt roncsolással lehetett csak levenni, mert előtte fél évvel a balfarok szervizben rárocogtatták légkulccsal.)

Hasonló felületi volt csak a sérülés. A horzsolásokat, benyomódásokat gittel feltöltik és kap egy újrafényezést. Szintén 17"-os gyári alufelnim volt, 12.000Ft ért fényezték újra (+ gumiszerelés), úgy hogy számlát, semmilyen papírt nem adtak róla hogy ott jártam.

Ez 2014 tavaszán történt Budapesten. Nem olcsó, de azóta is olyan mint új korában.

2017. máj. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!