Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért akar mindenki lebeszélni...

Miért akar mindenki lebeszélni az Audi kombi 1,9 PDTDI-ről?

Figyelt kérdés
Minden álmom egy ilyen kocsi.
2017. máj. 1. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem mindenki! - én nem akarlak lebeszélni!
2017. máj. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz jót kifogni belőle, oda kell figyelni meg érteni hozzá. Ha viszont találsz jót akkor frankó autó. Akkor jön a probléma, hogy a fél megye lenéz, mert idióták az emberek az autókhoz.
2017. máj. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Felőlem kettőt is vehetsz, kedves egészségedre!
2017. máj. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az Audival alapvetően nincs baj, csak ezzel a motorral... A dízel motorok amúgy is érzékenyek, főleg egy PDTDI. Persze ez nem gond, ha van elég pénzed a fenntartásra és szervizelésre. Van? Mert ha van, vedd meg, ha ez az álmod, de költeni kell rá.
2017. máj. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Amikor én ugyanilyen autót vettem 4 éve,akkor az összes haverom lebeszélt róla,mert hogy Audi drága alkatrész,meg drága lesz fenntartani,pedig csak féltékenységből tették,ma már mindnek ugyanilyen van:)

Ha odafigyelsz az olajcserére és az olaj jó minőségére is,nem küldöd hidegen,kimész a világból vele minden gond nélkül.Én Anglia és Magyarország között járom vele Európa útjait,eddig a 4 év alatt 150 ezer km-t raktam bele,most van benne 320 ezer.Akárhol megyek vele 5liter/100km a fogyasztása klimával,soha nem hagyott ott sehol!Mondjuk a főbb dolgokat én kicseréltem(turbo,vezérlés,kettős t.lendkerék)igy bármikor el merek vele indulni bárhová.Sokan meg akarták már venni,de ez már nem lesz eladva soha,amig jár a motorja és nem esik ki az ülés az alján ez marad.

Van a családban egy Q7 is,ami 10 évvel fiatalabb,5x ekkora,de 20 at eszik városban,fapados szar rugózással az ára meg 10x ennyi,na az fog menni hamarosan...A4 marad...:)

2017. máj. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!