Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kivitelezhető lenne pár hétig...

Flash! kérdése:

Kivitelezhető lenne pár hétig akár autóban lakni (mondjuk egy fóliázott kombi alvásra átalakítva) amíg kint munkát találnék?

Figyelt kérdés

Vennék fitness vagy uszoda bérletet akkor tisztálkodás pipa,vannak nyilvános wc-k is.+mobilis megoldás.

És azt mondanám ismerősnél húzom meg magam kis ideig.

Szerintetek?


2014. aug. 23. 08:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
hol kint? autóban alvást büntetik+lefóliázott autó feltűnő, rendőrcsalogató.
2014. aug. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem. Egyrészt normális országokban ez illegális. Másrészt mit csinálsz ha este 5-10 fok lesz? Az autónak nincs ennyire jó hőszigetelése. Harmadrészt állásinterjún megkérdezik hol laksz mit mondasz?


Ha nincs pénzed hogy ellásd magad kint amíg munkát keresel akkor ne menjél ki.

2014. aug. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hát pont nem azért mennék ki mert megtudom fizetni a hiltont hónapokra...

Nyilván nem izlandra gondoltam,felöltözni meg fellehet ;) aztán csak van olyan hely ahol nem feltűnő az autó ...

Csak talán megúszhatnám azt a csapdát amit sokan beszívnak hogy kimennek külföldre és otthagyják minden megtakarításukat végül a semmire.

Albérlet kaució stb.

+erősen helyhez kötöttek,na meg autóval nagyobb az ember mozgástere, több helyen is tud próbálkozni.

Nem pénz nélkül mennék persze azért,és csak amíg muszáj amúgy is csak addig így.

2014. aug. 23. 11:56
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Nem kell Izlandra menni hogy hideg legyen este, itthon is le tud menni fagyponthoz közel a hőmérséklet este, most is ez van.

És még mindig ott a probléma hogy nincs bejelentett lakcímed, így nem fognak alkalmazni, max utcaseprőnek.


Bár te ezt már eldöntötted, tök mindegy hány ember mondja hogy hülyeség te ki fogsz így menni.

2014. aug. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Ha már erőlteted ezt az ötletet akkor én egy furgont vagy kisbuszt ajánlok, aminek nincs hátul ablaka (pl: [link] vagy valami hasonló), az nem feltűnő. Állófűtés is megoldható.


Bár nyugaton lakcím nélkül nagyon nehéz állást találni.

2014. aug. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Ahhoz hogy munkát kapj Nyugaton, ahhoz kell lakcím! A munkaszerződésedbe mit írnak bele? Hogy lakóautóban laksz? Lakcím nélkül nem tudsz bankszámlát sem nyitni, hivatalos papírokat elintézni és ami a legfontosabb, állást sem kapsz így. Ha ennyire nincs pénzed, maradj Magyarországon. Van egy elég csóró hajléktalan itt is, nem kell gyarapítani a számukat.
2014. aug. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem fog tetszeni senkinek. Más, ha kirándulás alatt a kocsiban alszol (én rengetegszer csináltam ilyet, Németország, Ausztria, Svájc, még sátorban is a kocsi mellett), még más, ha azt az érzetet kelted, hogy te egy csöves bevándorló vagy. De még ha feltűnés nélkül meg is tudnád oldani, kétlem, hogy lakcím nélkül lesz munkád, még a csöveseknek is van lakcímkártyájuk...
2014. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%

:)

Add el a kocsit. Az arabol + hozzateszel meg tudod huzni magad honapokra alberletben (csak egy szobat berelsz, nem egy egesz lakast). 1 szoba 60-90eFt / ho, szoval 200ezerbol mar 3 honapig meghuzod magad, es azalatt papirokat is el tudod intezni meg allast talalni.

2014. aug. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát a csöves jelző nem hinném, hogy túlzottan jellemez engem :D

Jó na lehet igazatok van és inkább gyűjtöm még a pénzt itthon 300+órában továbbra is ahogy eddig, de legalább nem hozok szégyent az országimázsra nyugaton.

Köszönöm a hsz-okat :)

És akinek nem tetszik be- k@p6ja ,nem maradok itt a gödörben az fix.

Have a nice day : )

2014. aug. 23. 13:49
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy autójában élő ember mindig csövesnek néz ki. Nem ugy értem, hogy nap közben, hanem amikor valaki meglát a kocsiban, akkor.
2014. aug. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!