Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon van olyan...

Magyarországon van olyan szervíz ahol vállalnak Lamborghini Huracant?

Figyelt kérdés

Tegnap telibe kaptam a kocsim oldalát és Sos- be kéne egy szerelő.

Már két autó szalonba voltam azt mondták nem vállalnak lambót így nem tudom mit csináljak vele.

Valami jó szerelő kéne legfőképpen Budapesten de az is jó ha valahol a környéken .



2017. máj. 2. 08:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

M7-esen történt?

Amúgy bontóban van dögivel alkatrész hozzá, műhelyben is simán kipofozzák neked :DDDD

2017. máj. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez a 3 sor 30 helyen sántít. Kezdjük ott, hogy Magyarországon 3-4 ilyen autó ha van. Emellett akinek meghúzzák az ilyen autóját, az nem ide jön keresgélni, hanem előveszi a papírokat amiket kapott az autóhoz, felhívja a szalon vagy az assistance telefonszámát, majd rendel egy trélert és kiviteti Bécsbe a szervizbe ahol megcsinálják neki. De ez még mind semmi ahhoz képest hogy "apámtól kaptam 18. születésnapomra". Miért ki az apád, az arab sejk vagy Bill Gates? Vagy Mészáros Lőrinc? Mint mondottam 3-4 ilyen autó van, és annak mind középkorú üzletemberek a tulajdonosai nem 18 éves gimnazisták, olyan maximum Dubaiban fordul elő. A rendszámról meg annyit, hogy ha tényleg lenne ilyen autód és használnád is az utcán, naponta több ezer ember olvasná le a rendszámát. Sőt, az ilyen autókat előszeretettel fotózzák is, Pesten pl. a belvárosban számos olyan csávó van akinek ez a hobbija hogy a drága sportkocsikat fotózgatja, plusz ugye minden második ember elő fogja venni a mobilt ha egy ilyen autó parkol le mellé. Az Ügyfélkapu pedig csak annyit árul el, hogy milyen típusú, színű az autó, valamint hogy forgalomban van-e és körözik-e. Az utolsón kívül mindegyiket meg lehet állapítani pusztán azzal ha elmegy melletted egy ilyen. Egyébként is mindegy, mert az ilyen autók 90%-a német, szlovák, román vagy brit rendszámon futkos nálunk. Remélem elég részletesen kifejettem miért kamu a kérdés. További jó fantáziálást!
2017. máj. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Kedves válaszolók, szerintem ennél a kérdésnél kell jelezni, hogy egyértelműen kitaláció. A modok megnézik, véleményezik, törlik, ennyi. Pistike meg visszamegy bohócot polírozni, és újabb hülye kérdésen gondolkodni.
2017. máj. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
A modik megnézik és nem törlik, mert vicces.
2017. máj. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!