Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Felicia 1.3 MPI szelepem...

Skoda Felicia 1.3 MPI szelepemelő rúd jobbról a harmadikat elhajlitja önindítózásnál jól gondolom vezérlési hiba lehet?

Figyelt kérdés
2017. máj. 3. 12:52
 1/7 A kérdező kommentje:

itt van a fénykép a szelepekről


[link]

2017. máj. 3. 12:53
 2/7 anonim ***** válasza:

A fotóból nem nagyon látni, de lehet, kapott a szelepszár is. :(

Akkor meg hengerfej le..

Meg kell nézni, zárnak-e a szelepek.

És igen, lehet, el lett rakva a vezérlés.

2017. máj. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm meg fogok mindent nézni
2017. máj. 3. 15:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha szétkapod a vezérlést, akkor közvetlenül összerakás után nem szabad önindítózni, hanem át kell kézzel forgatni a motort legalább kétszer. Ha akkor megakad nem ver szét semmit, és egy halom plusz költségtől megkíméled magadat!
2017. máj. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!Vezérműlánc volt a gond igen megforgattam nem egyből önindítóztam.
2017. máj. 4. 16:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha megforgattad, akkor önindítózáskor nem akadt volna össze!

Nem írsz te igazat!

2017. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
önindítózni akkor önindítóztam mikor még nem tudtam mi a baj nem néztem meg a szelepeket.Szétszereltem a szelepeknél láttam hogy elhajlította a szelep emelő rudakat és ezután írtam a kérdést és most cseréltem vezérműláncot és most próbáltam ki megforgattam kézzel és jó nem akad ennyi köszönöm a segítséget!
2017. máj. 8. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!