Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » PEUGEOT SPEEDFIGHT 1 50 LC...

Varga imre kérdése:

PEUGEOT SPEEDFIGHT 1 50 LC S1B ki ért hozá?

Figyelt kérdés
Sziasztok szép napot mindenkinek ! Szeretnék érdeklődni hogy kinek van ilyen fajta robogója .PEUGEOT SPEEDFIGHT 1 50 LC S1B Szeretnék segítséget kérni ezzel kapcsolatban .Az vele a problémám mióta fel lett újítva . Azóta a hőfokmérő órám 1 cm feljebb ál mindegy milyen idő van a benzinóra nem a valósat mutatja és mikor megyek vele 1 km a hőfokmérő órám pirosba megy és leállítja a motort. 1 perc múlva újra indul a motor . Az akumlátort tettem új sarukat , tettem bele új fesz szabályzót és új test kábelt . Ha valaki tud benne segíteni szívesen meghallgatom . Előre is köszönöm .
2017. máj. 4. 16:50
 1/1 anonim válasza:
Szia!Lehet hogy a felujitás tul jol sikerült,nem kering a hűtőviz,vagy levegős a vizkör,vagy nem nyit a termosztát-ha van ,vagy nem hajt a vizszivattyu, és igy a motor rövid idő alatt túlmelegszik és megszorulás miatt megáll.Pár perc hűlés után ujrainditható ilyenkor.Csak ezt a torturát nem lehet vele sokszor megcsinálni,mert kimennek a hajtókarcsapágyak és zuhogni fog.Ezekre gondolnák először.Próbálj utánnajárni,először a motor legyen rendben-azután ráér a többi.Remélem tudtam valamit segiteni.Sok szerencsét kívánok!
2017. máj. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!