Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagy félrelépés lenne egy...

Nagy félrelépés lenne egy Peugeot 206?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a belseje és külseje is de úgy olvastam, hogy nem megbízható.


Olcsó autót keresek amely olcsón lehessen fenntartani, viszont jól is nézzen ki.


2001 utáni 1.1 vag 1.4-es benzines tipus érdekel.


Tényleg olyan rossz?



2017. máj. 4. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
16 éves gép már lefutott . Talán pár megkímélt kapható , az 1,1 gyenge . A hibák között sok apró baj volt , szétrázódott kábel csatlakozás elektronikai résznél , szivárgó csövek , illesztési hibák .
2017. máj. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bármelyik használt autónál mellé lehet nyúlni, megvenni egy zűrös, problémás darabot, a lényegi különbség, hogy erre a matematika szerint kisebb, vagy nagyobb-e az esély.

Suzukiból is vannak problémásak, Peugeotból is vannak probléma mentesek...

Az viszont nem jellemző, hogy az olcsó autó jó, szép, sportos, divatos - okkal olcsó.

2017. máj. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2004-es 1.1-es Pug 206-os van a családban új kora óta, egy gyújtrafón és a hírhedt hátsó tengelyen kívül más baja nem volt, most 115 E km környékén van benne. Az 1.1-es városon kívül viszont tényleg kevés.
2017. máj. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Inkább nézegess egy japánt. Egyébként nem márkától függ, hanem állapottól. Mindegyikből lehet jót és rosszat is.
2017. máj. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2001 12 havi 1.4 8 szelepesem van.

Városba kerestem kocsit,olcsón fenntarthatót ,mert a hétvégi kocsim (civic 2 literes K20 EP3) picit 13 litert evett ,és nem lehet fenntartani átlagkeresetből ,jó áron volt 290-be vettem osztrákba a pugot,150e km,felujított cucc (kuplung elől hátul fék alles zusammen,új klímahűtő,vezérlés) ,400 körül volt átiratással,féltem ,hogy gyenge vagy ilyenek mert 75 le ,de jó árban volt.

számolgatom a fogyasztást : 8 literre van írva gyárilag...

Hát 1 50 literes tankkal 730 km ment ,a szintjelző kigyulladásáig (+30km) ami 6,5 literes fogyasztás.

És nem öregurasan.igazából még csak olajra költöttem ,tehát amit minden autóra kell szervíz néven.

2017. máj. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
No meg fürge kis kocsi.
2017. máj. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem rossz az, ha nem volt elhanyagolva. Rengeteg olyan ismerősöm van aki szarik az autójára, pl elfelejti az olajcserét aztán szidja mert szar-fos francia.

Városban használok egy 1.1-et munkába-boltba járásra. Városon kívül se rossz de hosszútávra kell az 1.4-es. Alaposan meg kell nézni az autót, ha szép a motorhang, nem rohad, nincs benne sufni kókányolás, nincsenek rendellenes zajok a próbaúton és a tulaj sem egy tapló (a stílusa sokat elárulhat arról hogyan bánt a kocsival) akkor jó vétel lehet.

2017. okt. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Várhegyibence válasza:
attól függ ha van időd és pénzed évente vagy ha gondolod öt hónaponként átvizsgáltatni és hónaponként végzel egy kis karbantartást akkor nem
2017. okt. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Várhegyibence válasza:
úgy értem a kis karbantartást hogy lemosod esetleg vetsz egy két pillantást a mototrra stb
2017. okt. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!