Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olasz vagy Japán?

Olasz vagy Japán?

Figyelt kérdés

Örököltem 3mForintot...S auto vásárlásán gondolkodom...már 2 éve van jogositványom de sose éreztem azt hogy most nekem autot kellene vásárolni,,sőt azóta nem is vezetem...De most meg fordult a fejembe hogy csak jó lenne..havi nagy bevásárlásokat rokon látogatásokat egyszerübben meg lehetne oldani..és esős időben se kellene biciklivel járni munkában plusz ha fontos el intézni valóm van nem a buszra várni .. :) sok minden meg fordult a fejembe Golf 5,Lexus is200 Focus 2,5..De legjobban ők tetszenek Toyota rav 4 2002-2004 benzin..Alfa romeo 159 2005-2006...évi max 10-15 ezeret mennék velle..Fenttartoság és megbizhatóság terén lenne valakinek tapasztalata?

Válaszokat köszönöm..



2017. máj. 5. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Alfát ne! Szépek, de sok a baj velük. Szerintem japán.
2017. máj. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
4%
Vedd meg a Civicem. 2006 1.8 sport, 140 LE. Első tulaj vagyok. De kb. csak novemberben tudom adni.
2017. máj. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is japánt.
2017. máj. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Rav 4 kellemes kis autó, cserben sem fog hagyni sose.
2017. máj. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
japán, az olasz kocsik szarok
2017. máj. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Évi 10-15 ezerre ne gondolkodj dízelben.

Egy jó japán szívóbenzin.

8 gen "UFÓ" Civic.

Nekem nem tetszik az ufóbol a sima,a facelift (amin nincs egybe plexi elől a lámpa) tetszik csak.

1.8 Type-S ,jó kis szívóbenzin,kis fogyasztás jó cucc,tágas és még van is benne erő.

2017. máj. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a helyedben lennék, akkor úgy lennék vele, hogy A-ból B-be közlekedéshez elég lenne egy Swift, utána a pénz nagyja megmaradna.
2017. máj. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
73%
Egyértelműen japán autót vennék a helyedben. Pl. egy újabb yaris, vagy ahogy már előttem írták egy rav4, ezekben egész életedben nem fogsz csalódni.
2017. máj. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csakis japán
2017. máj. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bármelyik Toyota szívó benzin motorral. Az idők végezete után két héttel még működni fog!

De ugyanez igaz a Hondára, Mazdára (bár ott még mindig probléma a túl gyorsan megjelenő korrózió), és még a kis Suzukikra is! Sőt, elnézegetve az új Vitarát, kezd végre a Suzuki is komolyan vehető autókat gyártani -műszakilag eddig is nagyon jók voltak, csak valamiért nehezen tudott kitörni a kissé lenézett "mazsolaautó", "lúzerautó" kategóriából. Vitarát pl már újat is kapsz hárommillió-nyolcszázért, 1,6 vvt motorral.

Olaszok szépek, egy darabig jók is, sőt, nekik is vannak jobban sikerült szériáik, de nekem soha nem kéne olasz autó.

2017. máj. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!