Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv. Ti mennyit költenek egy...

Üdv. Ti mennyit költenek egy autóra maximum? Melyik márkára? (Pontos típust is) illetve miért pont arra?

Figyelt kérdés

2017. máj. 6. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Tehát ha autót vennék, milyet? Maradnék a régi Swiftnél, mert bevált, mondjuk mire tönkremegy az enyém már az összes régi Swift veterán lesz, de vonatkoztassunk el ettől. Maximum fél milliót költenék rá és Suzuki Swiftet vennék automatába ( most manuális van) és 1.3-as motort vagy nagyobbat vennék.
2017. máj. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mivel nem a kocsiban élném le az életemet ezért biztosan nem költenék rá milliókat. Maximum olyan 300.000 - 400.000 FT-ot


BMW-t,Audit,Mercedest,Suzukit stb biztosan nem vennék.Nem azért mert rossz kocsik lennének hanem azért mert nagyon előítéletesek az emberek ezekkel a kocsikkal szemben


Nekem az Opel bevált így biztosan ebből a márkából választanék ha a jelenlegit dobnom kéne.Igaz ezzel a márkával is előítéletesek az emberek de közel sem annyira mint a fentebb említett márkákkal

2017. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Aki paraszt az nem a kocsid márkáját nézi,akármiben ülsz akkor sem engedd be. Sok köcsögöt nem kell figyelembe venni,ha nekem ez tetszik ezt fogom venni,pont leszarom h a paraszt mennyire "előitéletes" .


Egyébként ha lenne pénzem új/jobb autóra maximum.3-5 milliót költenék ,kipróbàlnék egy új suzukit vagy egy mitshu lancert. De nekem is csak a 300-400 ezres költségvetés jut,aminél nehéz jobbat találni a régi swiftnél. De ezt leszámítva vennék almerat,kiat még. Ezeket könnyű szerelni és van hozzájuk alkatrész + nincsenek agyonelektronikázva. Lényegében a hahtáslánc,váltó túléli a kasznit.

2017. máj. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én max 1,5 milliót és Toyotán gondolkoznék.

Ha több fizetésem lenne akkor új autót vennék

2017. máj. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az eddigi 11 hónapja és 17500 km-e alatt 730 ezret vitt el a kocsim, amiből 380 ezer volt a gázolaj.
2017. máj. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amennyit meg tudok engedni. Ha gazdag lennék, akkor vennék 50 millásat is (Porsche). Most ilyen 3-4 millát gyűjtök, és veszek nemsokára autót belőle (Audit).
2017. máj. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hat havi keresményem árát költeném maximum autóra.


Ssangyong Rextont, maximum Lexust, mert aki egyszer ült luxusterepjáróban az nem adja alább.

2017. máj. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!