Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A6 C6 (2005-2007) vagy...

Audi A6 C6 (2005-2007) vagy BMW 320d e91?

Figyelt kérdés
Eddig A6-ot szerettem volna venni, de most már szóba jött a 320d is. Szerintetek melyik lenne jobb és miért?

2017. máj. 8. 13:14
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Mindkettőt 2 literes dízel motorral és automata váltóval venném.
2017. máj. 8. 13:34
 2/16 A kérdező kommentje:
A Bmw 2006-tól.
2017. máj. 8. 13:39
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem egy kategória a kettő.

Ha inkább az elegáns megjelenés és a nagyobb utas- illetve csomagtér méret számít, akkor Audi, ha pedig a dinamikusabb, élményekben több lehetőséget nyújtó autó kell, akkor a BMW.

2017. máj. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem egy kategória.

Mit értesz a több lehetőség között?

2017. máj. 8. 13:43
 5/16 A kérdező kommentje:
Audiban fokozatmentes váltó van. Mi van a bmw-ben? Hidraulikus?
2017. máj. 8. 13:45
 6/16 crudy ***** válasza:
Az a6os audi a kozep-felso kategorias autoja az audinak. Bmwbe ez kb az otos. A harmas bmw a sport sedanja a bmwnek. Es amugy is a bmw nagyobb hangsulyt fektet a vezetesi elmenyre mint az audi. A harmas konnyedebb dinamikusabb de nem akkora mint az a6os es nem olyan elegans. Meg ha arban most ugyan ott vannak amit most igy nem tudok, nem egy kategoria. Helyedbeb en bmw-t vennek. Tobb szubjektiv nezopont miatt. De mondjuk a fokozatmentes valto egy eros erv. Most vagyok tul egy cvt valto felujitason es az egesz orszagban nem sikerult hozza ertot talalni igy lett orszagbol rendeltem egy valtot iszonyat dragan. Dontsd el h hozzad melyik kategoria all kozelebb es a szerint valassz.
2017. máj. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A hátsókerék hajtást értettem több lehetőség alatt.
2017. máj. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Eléggé Audi fan vagyok. Nem megrögzött, de külsőleg jobban tetszik mint a bmw (abból a korból, újaknál már mindegy). Főleg abelsőtérrel vagyok így. Az a6 (szerintem) sokkal szebb. Ami a külsőt illeti ott az a6-ot venném.

De, BMW-m még nem volt. Ezekben a 2 literes motor nem 103kW átlaában hanem 120kW. Az autó is könnyebb, nem tudom mennyivel lenne dinamikusabb. A 2.0 PDTDI nyűgös tud lenni.

És még ott van a váltó. Multitrnoic szintén kényes, bár találtam egyet aminek a váltóján van jótállás, gondolom javitva volt. A BMW-ben ha jól tudom bolygóműves van, ami azért jobb.

Ez hosszú folyamat lesz. Még kipróbálok párat.

2017. máj. 8. 14:41
 9/16 anonim ***** válasza:
A BMW valtos sem orok életű, de a Multitronic biztosan bedöglik. Ha olyan helyen csinaltak, ahol ertenek hozza, lehet, hogy nalad nem lesz mar baja, ennek kell utana jarnod. A PD motor szinten ez a kategoria.
2017. máj. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Audi. Egyébként is írtad hogy eléggé Audi fan vagy ezért ha mást veszel úgyis csak megbánnád utólag.
2017. máj. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!