Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdésnek 125ccm-es pitbikot...

Kezdésnek 125ccm-es pitbikot vagy 50ccm-es crosst ajánlotok? (15/f,178cm magas ha számítana)

Figyelt kérdés
Melyik oldalon érdemes szétnézni, melyik facebook csoportban? De persze ha valakinek van eladó sorban motorja írhat privátban!

2017. máj. 8. 18:39
 1/1 anonim válasza:
Én inkább azt mondom, hogy egy Simson, hogy hozzá szokj a váltáshoz. (Természetesen, ha van már gyakorlatod, illetve rutinod motorok terén, akkor nem.) Vagy, ha már volt alattad váltós motor, akkor azt mondom, hogy egy 85-ös cross motor. Persze nem a félmilliós KTM SX. :D Hanem pl. egy Suzuki RM 85. De ha nagyobbat szeretnél a Suzukiból is van 125 (RM 125). Én ezeket ajánlom, de van crossból Yamaha, KTM, Aprilia, Honda, Kawasaki. Ja és én a facebook mellett a hasznaltauto.hu-n is nézelődnék, mert ott is van kínálat, sőt.
2017. máj. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!