Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó csere dilemma!?

Kiss Balázs1986 kérdése:

Autó csere dilemma!?

Figyelt kérdés

Van egy Audi A6 99-es 2.5 tdi autó. Az asszony azt mondja hogy nem akarja megtartani mert költeni kellene rá. De viszont olyan autót akar amit könnyű fenntartani viszont kényelmes mert neki az audi nem kényelmes hátul mivel kisgyerekünk van és hátul van vele. Ja csak csere jöhet szóba mert nincs pénzünk!


[link]



2017. máj. 9. 08:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ez tipikus magyar hozzáállás: költeni kell rá, szabaduljunk meg tőle gyorsan. Aztán csodálkozunk, hogy romhalmaz a hazai autópark nagy része.

De oké, nincs pénzetek, viszont kellett az Audi. Értem. Azt már nem, hogy mi lehet kényelmetlen egy A6-osban, amikor például miniszterek is használták egykor sofőrös autóként.

De oké, lehet, hogy keménynek tartja az ülést. Akkor lehetne ajánlani valami francia, hasonló kategóriás autót. Csak hát arra még többet kell majd költeni, szóval kiesik a rostán. Amire viszont nem kell költeni, meg igénytelen, azok mind kényelmetlenebbek lesznek az A6-osnál.

Arra kell rájönnöm, hogy ez tényleg komoly dilemma. Gyakorlatilag megoldhatatlan. Attól tartok, nektek kell változtatni a kritériumokon, ha megoldást szeretnétek.

2017. máj. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát cserélni nem fog senki..vagy eladod, és veszel egy francia autót..

Persze jobb lenne a hátsó üléseket tesztelni vásárlás, vagy csere előtt.

2017. máj. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Attól tartok, nektek kell változtatni a kritériumokon, ha megoldást szeretnétek."


Vagy csak egyszerűen neked kéne hordani a nadrágot!


De amugy meg tenyleg nem tudom mit akartok,hogy ha arra sincs pénzetek hogy megfésülködjetek......arrol nem is beszelve hogy az asszonynak kenyelmetlen egy A6,akkor mi lesz neki kenyelmes??Egy s osztaly?Az is long verzioban?

2017. máj. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"viszont kényelmes mert neki az audi nem kényelmes hátul mivel kisgyerekünk van és hátul van vele."


Hát ebben az esetben minimum egy Sprinterben kell gondolkodj, ha az A6 nem kényelmes neki....

2017. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennyiért teljesen felesleges Passat cserében gondolkodni, max. 1.6 benzinesre, de annak meg a fogyasztása lesz több, a fenntartása meg kicsit kevesebb és ugyanott áll a dolog.
2017. máj. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. máj. 10. 03:21
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem cseréljétek át/le egy jó állapotú, megbízható (igenis van ilyen!), kényelmes francia autóra! Pl. egy

Peugeot 407-esre vagy egy 607-esre. Ha ezek nem kényelmesek, akkor SEMMI! S teli vannak extrával. Ki lehet fogni belőlük jókat, megbízhatóak. A Peugeot amúgy is jobb, igényesebb mint a Citroenek, Renaultok. Olyanokat én sem vennék, pedig francia párti vagyok. Nekem 207-es van, de 10 év alatt csak egy akksicsere volt, olajcserék meg izzócserék 300 ft-okért! Igen bevált, szóval én ezt ajánlom, remélem sikerül optimális döntést hozni!

2017. máj. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amit az utolsó ír nem hülyeség, egy Peugeot 406, Citroen C5 HDI talán bele is férne a keretbe, fillérekért tartják őket mert francia autók, de a HDI motorok szervizigénye jóval kisebb, mint egy VW konszern 2,5 TDI-é, kényelemre pedig szinte biztos, hogy jobbak a feszes Audinál.
2017. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy A6ost egy C5re vagy 406-osra cserélni hatalmas nagy biznisz, tényleg... És nem azért, mert bajom lenne a franciákkal, sőt... De egy kategória az A6 ezekkel, csödörből vödörbe lenne.
2017. máj. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!