Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok nekem javasolni...

Tudnátok nekem javasolni húzható - "tuningolható" autót?

Figyelt kérdés
Nem neon-ra meg hülyeségekre gondolok, nem NFS-t akarok csinálni :D pláne nem Magyarországon.. Arra gondoltam hogy 1 millió körül venni egy autót pl: Seat Leon Cupra-t vagy hasonlót és azt "újítgatni" például fékek kipufogó végén egy turbo stb. illetve kérdés hogy dízelesben vagy benzinesben. tippek ? - ne honda civic legyen nem szeretem -

2017. máj. 9. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
minden kocsi amibe 1.9 tdi motor van,de ez baromság,ha annyira erős kocsit akarsz akkor vegyél ugyanennyiért 4.2-es audit vagy hasonlót.Egyébként mindjettő szop*roller,de,ha ennyire erős kocsit akarsz akkor tényleg nem érdemes kispályába nyomni szerintem...
2017. máj. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"nem NFS-t akarok csinálni :D pláne nem Magyarországon"


Az a baj,hogy te "újítgatni például fékek kipufogó végén egy turbo stb.". sem fogsz kis hazánkban megcsibalni....

2017. máj. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Autó még sehol,de már tuningolnád...XD

Pont olyan vagy mint a 6 éves keresztfiam

2017. máj. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
milyen jópofa h az első komment használható a többi mind fikázás :D gyönyörű a magyar mentalitás. :D
2017. máj. 10. 11:07
 5/8 A kérdező kommentje:
nem akarok nagyon izom autót, majd még meglátom amúgy hogyan lesz csak szeretném ha sportosabban nézni ki pl, vagy nem olyan hangosan de szép hangja lenne ilyesmik. nem hiszem hogy vállalhatatlan lenne, de semmi baj az apuka megmondta olyan vagyok mint a 6 éves kölyke :DD VICC
2017. máj. 10. 11:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Ebbe a magyar mentalitás dologba ne menjünk bele,mert csúnyán alul maradnál.......
2017. máj. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nyilván
2017. máj. 10. 11:43
 8/8 anonim ***** válasza:

"ne honda civic legyen nem szeretem"


Barátom ezt inkább a jézuskának címezd szerintem...


-Úgy mentálisan azért megkérdezném hogy hány civiced volt,mely típus(ok) konkrétan,és mi vívta ki az ellenszenvedet a márkával kapcsolatban?

2017. máj. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!