Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1,5 hónapig nem fogom használn...

1,5 hónapig nem fogom használni a kocsit. Tanácsok, hogy mit érdemes előtte/utána csinálni?

Figyelt kérdés

Pl az akkut lekössem? Mikor utána beindítom kell valamire figyelni?


Köszönöm előre is!


2017. máj. 10. 06:28
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Akkut esetleg lekötheted ( csak a rádió kódja legyen meg előtte)

Semmi különös tennivalód nincs ilyen rövid időre.

2017. máj. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Valóban, semmi dolgod, ha nincs riasztód akkor az akksi lekötés is csak ízlés kérdése
2017. máj. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Én nem csinálnék vele semmit, főleg ha van garázs és nem az utcán aszalódik. 1,5 hónapról van csak szó nem 15 évről.

(Rádió kódot nem kér minden autó.)

2017. máj. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Én kamionos vagyok, sokszor állt ennyit a kocsim, míg oda voltam. Semmi baja nem lesz, az akksit érdemes lekötni, nehogy leszívja valami. Ez nem nagy idő.
2017. máj. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Vagy ha heti 1x azért betudod indítani pár percre járni akár egy helyben is,akkor 2000-es fordulaton egy 2-3 percig járatva akkor nem kell az akkut lekötni.
2017. máj. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem olyan sok idő, semmi extrát nem kell csinálni, de azért érdemes jobb helyre parkolni (lehetőleg garázs, ha mégsem, akkor ne fa alá, vagy valahova a sárba állítsd).
2017. máj. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Prémium üzemanyaggal rakd el, mert a simában van valamennyi bioetanol is, és ha az hosszabb ideig áll, akkor kiválhat belőle olyan anyag ami aztán tömítést okoz.
2017. máj. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
Az átlag magyarnak áll ennyitt az új autója, mikor 2 hónapig sem tud tankolni a nem jól bevállalt autóhitel miatt.
2017. máj. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!