Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B kategóriás jogosítvány...

B kategóriás jogosítvány szerzés Pesten, hol?

Figyelt kérdés

Eddig kettőt találtam az eddigi kérdéseket olvasgatva (+1-et, de az nyáron nem indít tanfolyamot a weboldaluk alapján), de nem tudom, hogy melyiket válasszam vagy miért. Továbbá még kettőt találtam, akik úgy közel vannak ahhoz az útvonalhoz, amerre járok Pesten, ugyanis nem Pesten lakok, csak úgy vélem, hogy ha Pesten tanulok meg vezetni, az jobb lenne, mint egy "kihalt", tehát nem forgalmas városkában, ahol lakok.


Ezt a kettőt találtam a kérdéseket olvasgatva

gyorsjogositvany PONT hu

dodgemjogsi PONT hu


Illetve itt a másik kettő

www.sosjogsi PONT hu

spuri-suli PONT hu


Mi a véleményetek ezekről az autósiskolákról? Melyiket ajánlanátok Pesten még? Esetleg tapasztalatok azokról az autósiskoláról, ahová ti jártatok? Köszönöm a válaszokat előre is!



2017. máj. 10. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a dodgembe jártam. Jó volt az oktató is, teljesen jól kijöttünk, ha hülyeséget csináltam, akkor is nyugodt volt.

A kresz vizsga után rögtön mehettem vezetni, ez is előny, mert ahogy hallom, van ahol hetekig kell várni.

Egyetlen negatívum, hogy rádtukmálnak felesleges dolgokat is. Pl. úgy állítják be, hogy az elsősegély tanfolyam kötelező (pedig amúgy nem) és egy másfélórás gyorstalpalóért elkérnek 6 ezret, ami pofátlanság szerintem. Bár van akinek nem árt egy ilyen gyorstalpaló, de nekem totál felesleges volt, főleg ennyiért.

2017. máj. 11. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én azok közé sorolnám magamat, akikre ráférne. Bár inkább azért, hogy biztosra mennyek... Köszönöm a választ!
2017. máj. 11. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!