Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 1997 es Honda civic még...

Egy 1997 es Honda civic még menő autónak számít?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ebben az évben 2 féle típust is gyártottak de mind a kettő tetszik,

2017. máj. 11. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. 18 évesen még a seggem vertem volna a földhöz egy ilyenért, ma már nem hozna lázba.
2017. máj. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp a "békalámpás" japán verziót keresd! Sajnos ezeknek az amúgy nagyon jó autóknak a jelentős része a boyracer hülyegyerekek kezébe került, úgyhogy förtelmes lefingott, tákolt példányokra készülj, de ki lehet fogni egy jót is, aminek gondos tulaja volt, ezek általában csak pár nap alatt elkelnek. Az angol Civic közel se olyan jó, az első szériák a Roverrel közös alapokon osztoznak, annak minden megbízhatatlansági problémájával együtt.
2017. máj. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó állapotban van megy. Ha nem, akkor nem.

Egy ilyen korú autónál már gyakran előjönnek hibák, pedig a hondák alapvetően megbízhatóak.


Ha farokméregetéshez kell, akkor nem igazán menő egy 20 éves honda.

Bár attól is függ, hogy milyen körökben mozogsz.


Valahol már az is menő, hogy van autód, valahol meg a zsír új autóval is kiröhögnek, ha az nem prémiummárka.

2017. máj. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel hogy menő autó vagy sem,csak guruljon,ez a lényeg nem?


Nekem sincs "menő" autóm de úgy megy mint a golyó és ez nekem bőven elég


Ne azzal hívd fel mások figyelmét hogy milyen vagány autód van hanem azzal hogy normálisan vezetsz és nem bénázol például kereszteződésekben.Rengeteg úri autót látok béna sofőrökkel akik még egy lovas kocsit se mernek megelőzni.Akkor meg minek nekik ezek a "menő" járgányok ha nem merik vezetni?

2017. máj. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen valahol igaz egy 20 éves autó ma már nem igazán nagy dolog, sőt...
2017. máj. 11. 16:34
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem menő :) !

A Hondák megbízhatóak. A Civic-ek pedig szerintem a legjobbak a Hondánál :).

Sokan elitélik a Hondások-at mert kályhacső, felni és ott a Boyracer fiu. Szerintem ez egy külön Feeling. Egy teljesen más életforma. Nekem is volt egy Civicem. Imádtam :). Én használtan vettem 19-évesen egy 23-24éves sráctól. Nagyon korrekt áron volt. És korrekt volt a srác is. Szép felnije volt. Kicsit duruzsolt a kipufogo. Szép volt a fényezése. Szerintem nem is volt igazábol hibája. Nem volt széthajtva. Elég igényes autó volt. Örültem neki. A lényeg az egészbe hogy nem kell vele játszani az eszed a piroslámpánál. És nem kell mindenhol lobogtatni a kulcsot hogy mekkora Hondás vagy. És nem fognak beszólogatni.És igen. A társaságunkba voltak Dízelesek és érdekes módón nem ment a köpködés még hülyeségből sem :)

Ha csak sima járogatós autónak akarod és semmi terved vele akkor aztmondom hogy nagyon megbízható. És kategoriájába messze a legjobb auto :)

2017. máj. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!