Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort ajánlatol full...

Milyen motort ajánlatol full kezdőnek?

Figyelt kérdés
Simson,MZ,kilőve mert maga a motor nem tetszik, és én annak a híve vagyok hogy ha nem tetszik egy motor nem is élvezném a motorozást. Szóval naked motorok nagyon bejönnek, az mind 1 hogy milyen régi csak ne legyen 500 as és 50 ccm es és 4 ütemű mivel nem szeretnék vagyonokat költeni üzemanyagra. Ja és lehessen vezetni A2 es jogsival és ne legyen túl drága. Először GS500 ast néztem de rájöttem hogy nem előnyös ekkora motorral kezdeni. Utána a suzuki gsx 250 f katana-ra gondoltam. Szerintetek nagy lenne? Ha semmiképpen nrm ajánljátok akkor mi lenne jó ?

2017. máj. 11. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Triumph Street Triple. Ha van elég vehemenciád akkor R, vagy akár az RS változat is szóba jöhet.

Mondjuk a fogyasztása nem biztos, hogy kedvező a te szemléleted szerint.

2017. máj. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi megnézem
2017. máj. 11. 19:06
 3/4 A kérdező kommentje:
Áhh ezt nem tudom vezetni A2 es jogsival, 80kw az sok. Max 35kw
2017. máj. 11. 19:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt a cikket:

[link]


Lesz A2es változat,idézet a cikkből:


"A különböző teljesítményszinteket eltérő vezérműtengelyekkel és szívócsövekkel érik el, tehát chiptuninggal nem lehet az S-ből RS-t csinálni. Ha ez nem lenne elég, az S-ből lesz A2 jogsi kompatibilis, az R-ből pedig alacsony ülésű kivitel."

2017. máj. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!