Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 1.3 GLX kezdő...

Suzuki Swift 1.3 GLX kezdő autónak jó?

Figyelt kérdés
Nézegettem az elmúlt napokban az autókat és nagyon megtetszett ez a Suzuki. Ebből a típusból a 84 lóerős. Valakinek akinek esetleg van, tudna róla pár szóban írni, hogy megbízható-e, vagy mennyire strapabíró a motorja? Fogyasztás?

2017. máj. 11. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Az egyik legmegbízhatóbb autó! Motorikusan kb elpusztíthatatlan. Fogyasztás kb 5,5/100 ami korrekt. Jó kezdő autó, igénytelen (jó értelemben) legyen benya meg olaj benne azt megy. Olcsó fenntartás! Viszont ütközni nem érdemes semmivel!
2017. máj. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az egyik legmegbízhatóbb ebben az ársávban, gyakorlatilag ha betartod az előírt olajcseréket, akkor nem lesz vele semmi gond. Egy végtelenül igénytelen autó, a szó jó értelmében, és ezzel a motorral már egész tűrhetően megy.

A fogyasztás lábfüggő, de 7 literrel városban el lehet vele járni úgy, hogy nincs tojás a pedál alatt, de nem is tiprod ki a lelkét.

Kezdő autónak ideális, könnyű vele manőverezni, olyan, mint egy dodzsem.

2017. máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Igen, azt én is olvastam már más a helyen, hogy a töréstesztje nem a legjobb. :D
2017. máj. 11. 19:14
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

https://www.youtube.com/watch?v=Gt-EZkXpWds


Ilyen. Ok, egy bádogdoboz az egész, és sajnos a legkisebb koccanásnál is garantált a gazdasági totálkár. Ha ez szempont, akkor inkább vegyél egy Carine E-t, öregebb, de szintén örök élet +1 nap és életben is maradsz benne.

2017. máj. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jól megy, pörgős, megbízható, a fogyasztása könnyen 5 alà vihető, ha nem pörgeted, ehhez a kicsi karosszériához ez a motor nagyon erős. Autót nem azért veszünk, hogy összetörjük.
2017. máj. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első autónak a legjobb!!
2017. máj. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem

bírja a gyurodest!!!!!!!!

ajanlom figyelmedbe a 190d merciket (ugyanolyan megbízható,de tágasabb és nem egy olyan papirmasé mint a swift)

2017. jún. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem csak első de második autónak is, én is ilyet vennék a fapados GL mellé
2020. dec. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!