Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az, hogy a kezdő...

JohnnyBoy002 kérdése:

Miért van az, hogy a kezdő jogsis csitrik is utálják a Suzukit? Mire föl?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__803..


Nap mint nap olvasom ezen az oldalon is illetve az internet többi szekciójában is, hogy autót keres az illető, de a kezdő mondat ez: Suzuki és Opel nem érdekel.

A linkelt kérdésben szereplő takonypóc meg aztán végleg felidegesített, úgy gondolom most már lépnem kell...


Mire ez a nagy ellenállás? A Suzuki egy nagyon dinamikus kis autó.



2016. aug. 19. 17:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Ezt magam sem értem. A feleségem tényleg nagyon korrekt kis asszonyka, nem szokott előítélettel viseltetni senki és semmi iránt. A Suzukit viszont (a vezetőivel együtt) rühelli. Kérdeztem, de nem tudja okát adni.
2016. aug. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Mert a kinézet a legfontosabb nekik,kimondják,hogy a megbízhatóság a fő,de egy elrohadó de legalább króm felnis civic-ért odavannak.
2016. aug. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
33%

Nekem is Suzukim van, meg is utáltam a vezetést, alacsony,lassú és sokat is fogyaszt. Este nem merek vezetni mert kilyukad a szemem a szembe lévő autósoktól akiknek a fényszója szintben van a én fejemmel s ez miatt a szememmel is. 1.3 as Suzuki gyenge, 3-ba padlógáznál 4 másodperc mire észhez kap, hogy a a sofőr padlógázt kér.


Semmivel nem eszik kevesebbet mint egy Opel,egy Ford sőt a apu Fiestája ami ugyan annyi idős 1 literrel kevesebbet is eszik.


Akkor, normális autós lenéz, mert megteheti. Én is régen szerettem vezetni mert csinos,kedves kis autó, de roppant unalmas és nehéz is vezetni, föleg parkolni szervó nélkül.

2016. aug. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

Én személy szerint friss jogsis vagyok és azért utálom a suzukit mert így neveltek és azért imádom az opelt mert igy neveltek :d


De amúgy hogy az általánosról is szólják azért mert a "csitrik" menő autókat akarnak és ezzel nem lehet a haverok körében menőzni mert népautó . és ami népautó abból rengeteg van amiből rengeteg van sok a szar azaz sok szart hallasz és a csitrinek végkép nem fog kelleni :D Minden huszonéves álma hogy ő majd viszi valamire és ezt megmutatja mindenkinek mert ő jobb midnenkinél és mindenki felett áll (persze ezt nem tudatosan de így van) :D énse azért akarok 2.0-ás vectrát mert bele akarok olvadni a tömegbe és 30-al elkocsikázgatni . Csak azt nem értem hogy ez neked miért fura sose voltál 20 éves amikor az estet felszedett csajnak meg akarod mutatni mekkora nagy csávó vagy ? Persze most elégé le sarkítottam az egészet nem ilyen szar a helyzet de érted .

2016. aug. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
23%

Látom amúgy, hogy miket írsz a csajnak, hidd el ha átülnél egy normális autóba Te is megtapasztalnád, hogy nem jó semmire a Suzuki, persze tartom magam amit a 3-as írt, mivel én vagyok a 3-as.. IS.


Amúgy meg örökké lefullad a Suzuki, mert én hülye próbálom kímélni, erre mindig ledöglik. Eddig 3 olyan esetem volt, hogy majdnem kinyirtam magam miatta mert lebőgött a másik autó meg csak jött.

2016. aug. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%
kezeltesd magad
2016. aug. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
Mert folyton hallják hogy a Suzuki a leggagyibb autó ami direkt kezdőknek való. Én nekem is megvan a személyes utálatom a Suzukival de egyrészt én 2 évig vígan elvoltam a kis régi Swiftemmel. Igaz nekem Opel volt a kezdő autóm egy F Astra de sajnos azt összetörték, a ház előtt parkoltam és egy részeg idióta úgy belerohant hogy egyenesen betolta az árokba. Autómentőse sem bírta kiszedni, így daruval emelték ki. Persze az autó már akkor totál káros volt, és a pénz amit kaptam érte a biztosítótól egy régi Swiftre volt csak elég amit 230 ezerért vettem. Persze papír autó, meg nem egy nagy szám, de arra amire kellett arra tökéletes volt. Motorilag bírta de elég sok helyen elvolt rohadva. Alkatrészt egy valaggal kaptam hozzá. Én amennyire utálom a Suzukit szerettem azt az autómat, persze szidtam meg szégyelltem, de amire nekem kellett arra tökéletes volt. Bár a csomagterével nem voltam megelégedve, nekem az volt a nagy fejfájás hogy semmit nem bírtam belepakolni. Nagy bevásárlás után is mindig kellett tegyek valamit a hátsó ülésre. Amikor maszekolni mentem bútort összerakni akkor kölcsön kellett kérjek egy nagyobb autót mert jöttek velem hárman és nem tudtunk egyszerűen normálisan belepakolni. Akkor voltam úgy vele hogy amint leketyeg a műszaki eladom és összekaparom a pénzt egy kombira.
2016. aug. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Engem ez azért zavar, mert nekem 2 ugyanolyan típusú 1.3-as Swiftem is van. Az egyik 8 éve, a másik 1 éve van meg. A régi sokat kibírt. Nekem azért van 2 is meg ez a ,,márka" mert egy tanyán lakom, tömegközlekedés ésszerű távolságon belül nincs, muszáj lennie valaminek amin van tető és 4 kerekű. 2-re meg azért van szükség, mert előfordulhat, hogy a kocsival tényleg történik valam, akár bele tolhatják ezt is árokba és akkor itt maradok jármű nélkül egy kietlen helyen, 0 közlekedési lehetőséggel (sajnos előfordult már). Alkatrészek olcsók, annyira, hogy 2-t is kitartok vígan.
2016. aug. 19. 18:17
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen feleslegesen akadtál ki.
2016. aug. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%

Tegnap vettem egy kis autót, kb. mindenki letúrt az útról, csak a 60-70 év körüli mamik nem.

Egy kamion 100-al tolt az országúton kb 40km-en keresztül.

Eddig nagyobb méretű autóim voltak, régen volt egy hasonló kis verdám, már emlékszem, miért adtam el azt...

Ez magyarország, a kivagyi b...ránsok országa, itt csak bmw-k, audik, mercédeszek vannak, meg hasonló nagyméretű böszme b...autók.

Az, hogy naponta eljuss 100km-re minél olcsóbban, olyan nem létezik bizonyos embereknek, meg hogy munkaeszköz egy autó?

Dehogy, rongyrázda, sznobéria, önkifejező eszköz, stb.

Egy munkatársnak van egy kb 10 litert zabáló nagy hodálya, más helyre osztanak be bennünket, most vakarja a fejét, hogy naponta kb 120km-t kell megtennie.

Érdekes dolgok ezek.

2016. aug. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!