Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Celica vagy Hyundai...

Toyota Celica vagy Hyundai Coupe? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Idén nyáron szeretnem lecserélni jelenlegi autómat, ami egy toyota corolla. Eddig sokat ingáztam, kellet egy jó diesel, de ez most megváltozik. Erre a két autóra szőkítettem le a kört, de nem tudok választani, mindegyik tetszik. Ahogy utána olvastam megbízhatóak, szóval ez sem lehet egy kizáró ok. Szerintetek melyik lenne a jó választás? Legyek márka hű és legyen Toyota vagy inkább a Hyundai? Érdemes lenne elmenni és kipróbálni mind a kettőt? A válaszokat előre is köszönöm.

2017. máj. 11. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem márkahűség kérdése. Az egyik Japán, a másik meg próbál olyan lenni, de egyelőre még nincs itt. És ha azt vesszük alapul, hogy japánban előbb vették komolyan a műszaki dolgokat, és ha hasonló ütemben fejldnek, akkor ugye nem is érheti soha utol. Olyan ez mint két párhuzamos egyenes, aminek azonos a meredeksége. Mindkettő ugyanolyan mértékben növekszik, de az egyik mindig fentebb lesz. Na kb. ezt érzem én Japán meg Korea kapcsán. Ugye bejöhet a képbe még kína is, akikről pont a héten hallottam, hogy utasszállító repülőket építettek már, és szeretnék ezt elterjeszteni a világpiacon is. Hát nem tudom..


Na a lényeg, hogy a Celicát vedd, vagy vehetsz mást is, csak japán legyen, onnantól kezdve nagy gáz már nincs, az egy elég biztos fogadás

2017. máj. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 2 tipus alapjan gondolom valami sportos kellene....na a hyandai az minden csak nem az!A celica meg tipikus boyracer hulyegyerek auto nehez lesz jot kifogni
2017. máj. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. máj. 11. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!