Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudom megnézni hány...

Feri023 kérdése:

Hol tudom megnézni hány hibapontom van?

Figyelt kérdés
Nagyon rég büntettek meg kB 3-4 éve utoljára és akkor kaptam egy levelet hogy elértem 14 pontot! Azóta egyszer volt egy 35ezres gyorshajtásom, és az lenne a kérdésem hogy meg tudom e nézni valahol mennyi van most! Vagy hogy lenullázódott már!?

#jogosítvány #hiba #hibapontom
2017. máj. 12. 18:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Az előéleti pontok 3 év után törlődnek. Nem egyszerre mind, hanem a kiszabástól számított 3 év múlva. Ha 3-4 éve volt 14 pontod és azóta nem kaptál újabbakat, akkor most már egy sincs. Az objektív felelősség alapján kiszabott gyorshajtási bírság mellé nem adnak előéleti pontot.


Megnézni nem tudod, de ha regisztrálva vagy az ügyfélkapun, akkor évente egyszer díjmentesen lekérdezheted a KEKKH-tól. Ehhez ki kell tölteni egy adatlapot és elküldeni nekik, a választ pedig az ügyfélkapudra küldik.

2017. máj. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!