Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hidrotőkék cseréje szerintetek...

Hidrotőkék cseréje szerintetek lehetséges házilag?

Figyelt kérdés
astra g 16v, minden szerszám megvan a cseréhez

2017. máj. 14. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért ne volna lehetséges? Felkészülsz a tudással meg a szerszámokkal és kész. Fogod azt' csinálod.
2017. máj. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2017. máj. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Természetesen agyműtétet is végezhetsz otthon kizárólag Youtube videók alapján, de nem biztos, hogy úgy fog sikerülni, mint az Amerikai úton!

:D

2017. máj. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát pedig nagyon úgy néz ki hogy ez a jövő. Mármint a youtube-ról összeszedett tudásé. Átlag embernek egyre kevésbé megfizethető az autószerviz vagy a szerelő. Így ha az ideje olcsóbb az autószerelőénél akkor relatíve egyszerű dolgokat otthon érdemes megcsinálni. Nem beszélve arról hogy nem kell a szerviz/szerelő időbeosztásához alkalmazkodni, nem kell megvárni azt ameddig egy "egyszerű" melót még megcsinál tiéd előtt annak aki utánad esett be a műhelybe. A szerelők gyakorlatilag túlvállalják magukat melóval amitől állandó időzavarban vannak, magyarázkodniuk kell az ügyfeleknek, hogy miért nincs még kész a kocsi, vagy durvább esetben fel sem veszik már a telefont. Sok esetben meg azt is elrontják az autón a szerelés során ami jó volt. Szóval nem köszi, én amire képesnek érzem magam azt megcsinálom az autón. Amire meg nem érzem magam képesnek arra felkészülök.
2017. máj. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha minden adva van és van érzéked a dologhoz meg biztonságkedvéért egy hozzáértő ismerősöd akitől tudsz segítséget kérni h bajban vagy akkor nem lehetetlen, de nyilván lassabb lesz mint egy szerelőnek.

Kisebb dolgokat én is megcsinálok az autómon amihez nem kellenek speciális számítógépek, meg olyan szerszámok amit csak külön rendeléssel lehet beszerezni a világ másik feléről azért hogy egyszer használom és a garázsban fog elrohadni.

2017. máj. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem egy nagy kaland, en egy garazsban ujjitotam fel a komplett motort egy mercihez. Valtot meg nem javitottam ilyen korulmenyek kozott de egyebkent mar igen.

Turelem es ido kerdese MINDEN. Legyel turelmes, ne kapkodj es akkor minden rendben lesz. A legfontosabb, amikor vegeztel a cserelevel, a vezerles a helyen, minimum 2X forogjon korbe a fotengely, mielott elgondolkodsz az aksisaru felrakasan. Ha az rendben, jelek meg mindig ott ahol kell akkor inditas utan valoszinu olyan csattogast fogsz hallani mint meg soha azelott, de max 1 perc es szepen kell jarnia. Mindent(marmint a szelepdekni alatt levo dolgokra ertem) kenj meg olajjal amikor berakod az uj hidrotokeket, illetve amikor rakod ossze. A tobbi csak LEGO

2017. máj. 15. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Menő lesz, amikor összekeveri a csapágycsészéket, meg amikor összekuszálja a DOHC vezérlést!

:D

2017. máj. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért cserélné össze? A vezérlést se nehezebb belőni mint a gyújtást, sőt. Nálam például a gyári vezérlést egy foggal előrébb kellett állítani ahhoz hogy pontos és jó legyen. Minden beállítás jel-rajz ott van már a neten.
2017. aug. 27. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!