Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 3-3,5 millióért sport (osabb)...

3-3,5 millióért sport (osabb) dízel?

Figyelt kérdés

Autóvásárlás előtt állok. Fura szempontok vannak. Mi lenne a tippetek?

vételár: 3-3,5 millió forint

Végjárat: 2007-től felfelé

Teljesítmény: 130 lóerőtől

Üzemanyag: dízel


Eddig oké, viszont itt jön a nehezebb része. Sportosabb megjelenésű autók érdekelnének, elsősorban német vonalon. 2 ajtós coupe, vagy 3 ajtós (esteleg 5 ajtós verziója) hatchback. Szedán, kombi, suv stb stb nem jöhet számításba. Valamint előnyben a sportosabb felszereltségű autók, gondolok itt pl a Golf VI GTD-re, amin más lökhárítók vannak, mint a sima dízel Golf-okon.


Kinek milyen tippje lenne? Akárhogy osztok szorzok, mindig a VW Scricco-hoz lyukadok ki.



2017. máj. 14. 12:57
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
57%
focus st, rs
2017. máj. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

Köszi, de az ST, és RS tudtommal csak benzinesben létezik. Fiesta-t egy darabot sem árulnak 130 lóerő felett.

Valamint a Focus elég ronda autó, a Fiesta meg kicsi.

2017. máj. 14. 13:19
 3/37 anonim ***** válasza:
1-es BMW 123d vagy 125d....
2017. máj. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

Opel Astra J GTC?

Pl valami ilyesmi: [link]

Szerintem elég sportos kinézetű és van belőle dízel is. Esetleg még ha találsz opc line csomaggal, az még sportosabb. Bár nem tudom utóbbiak milyen áron mennek és viszonylag ritkák.

2017. máj. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:

[link]


elnem tudom kepzelni ezen, mi nem lehet szep :D amugy van belole dieseles is

2017. máj. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenkinek:


Astra J GTC bejönne, sajnos egyetlen egyet hirdetnek az összeghatár alatt, plusz pár sima 5ajtóst.


BMW 1 coupe: Valahogy kimaradt a számításból nálam (amikor kijött a széria sorben feküdtek ki errefelé a dízelek, de egy coupe ilyenből tetszene)


Focus: Én nem találtam dízel RS-t, de biztos van, ha te mondod;) ennyire nem ismerem a Ford-ot. Csúnya és kész, a túl nagy rácsok középen pl..., ízlés dolga. Na meg a Ford dízelek sem éppen tökéletesek.

2017. máj. 14. 13:45
 7/37 anonim ***** válasza:
57%
a harom focusom van, abbol 2 diesel, sosincs gond veluk, kotelezo szervizek csak, tehat nem mondanam oket olyan rossznak :-)
2017. máj. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Lancer.
2017. máj. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
passat cc?
2017. máj. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

7-es, nyilván mindenhol van egy olyan, akinek ezer van/volt/lesz egy típusból és sose volt gond vele, nekem az a tapasztalatom a szűkebb, tágabb ismeretségi körben, hogy Ford dízel nem a legjobb választás. Ettől függetlenül a tiéd lehet jó, akkor te vagy a kivétel;)


Utolsó kettő: Mint írtam 2,3 ajtós sportosabb coupe/hatchback, Sem a Lancer, sem a Passat CC nem az, egyébként köszönöm.

2017. máj. 15. 06:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!