Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Aprilia sr 50 robogóm....

Roycee kérdése:

Van egy Aprilia sr 50 robogóm. Miért van az hogy első indításkor 2-3 rugásra indul, de ha elakarom indítani újra, pár óra múlva, még 60. -ikra sem megy?

Figyelt kérdés
2017. máj. 14. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:

A szivató normálisan működik, elzárja a többletbenzin útját?

Gázt húzva sem mutat semmi "életjelet"? (pl. egy-egy puffanás, ilyenek)

2017. máj. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most néztem meg és a szivató alatt benzincseppek vannak a betonon. Lehet hogy nem zár rendesen!
2017. máj. 15. 11:04
 3/9 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet, hogy nem zár, a motor meg fuldoklik a benzinben. Hidegen még elindul, mert akkor jól jön neki, melegen meg túl sok és nem indul.

A fogyasztást méred? Nem emelkedett meg?


Elsőre ezen a vonalon indulj el, ha nem lesz eredménye, akkor még mindig lehet tovább keresni a bajt.

2017. máj. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Így van ahogy írod. Az a baj hogy nem értek nagyon a szereléséhez.
2017. máj. 15. 21:15
 5/9 A kérdező kommentje:
Most vettem nem rég és még nem teszteltem le de valószínűnek tartom hogy többet eszik.
2017. máj. 15. 21:21
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nem értesz hozzá annyira, akkor vidd inkább szerelőhöz. Nem olyan óriási munka - ha azt mondja, hogy meg is várhatod, akkor maradj ott nyugodtan és figyelj mit csinál.

Nem kell megtanulni mindenkinek javítani, de ha látod mi viszi előre a masinát az ártani nem árt.

2017. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi az infót!
2017. máj. 15. 22:43
 8/9 A kérdező kommentje:
Kicseréltem a szivatót és azóta pöccre indul bármikor. Remélem megoldódott a problémám.
2017. máj. 16. 20:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg - örülök hogy ilyen gyorsan ment.
2017. máj. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!