Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülne hivatalossá...

Mennyibe kerülne hivatalossá tenni egy motorcserét egy golf 2-ben?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerülne mondjuk egy 1.3-as lecserélése egy 1.8-as 90LE-S vagy 2.0-es 116LE-s motorra?

2017. máj. 16. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Többe, mint amennyit az egész autó ér.
2017. máj. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem..
2017. máj. 16. 10:27
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Hivatalosan nulla forintba kerulne......pontosan azert mert te ezt az életben nem fogod tudni legalizalni meg papirozni
2017. máj. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Atyaúristen ekkora baromságot :D :D :D
2017. máj. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jaj a bérletharcosok megszólaltak...A motorcsere nem lehet olyan nagyon nagy pénz,mert ez előtt valahány évvel egy ismerősöm cserélt motort az Audi 80-asában (b4) hivatalosan...De csak arra emlékszik,hogy mennyiért rakták be a motor a szervízben,ami 30 ezer volt,arra már nem,hogy a papírozás mennyi volt,viszont azt is elmondta,hogy az előző motor azért lett kicserélve,mert annak a javítási költségei valahol 120 ezer környéke lett volna,igy egy új motorral,papírozással együtt olcsóbban jött ki.
2017. máj. 17. 04:30
 6/9 anonim ***** válasza:

Még szerencse,hogy láthatóan halvany lila segédrendezői fogalmad sincs a dolgokrol,de azert itt mindenki hülye rajtad kivül!

Az ismerősödet véletlenül nem Andersennek hívják??Tudod a nagy mesemondó....

Néhány évvel ezelőtt sem lehetett csak úgy minden féle motort belehajigálni az autókba,maximum tipus azonost!Azaz csakis olyat amivel gyárikag szerelték!Mondjuk nem tudom ki az a bolond aki egy 120ezres szerviz helyett bevállal egy komplett motorcseret annak minden rizikójával/nyűgjével/papirmunkájával!főleg hogy vegere igy sem lesz semmivel sem olcsobb a mutatvany a végére 120ezernél,mert venni kell egy bontott motort,azon is biztosan lesz mit csinálni,ha csak mas nem a szűrők meg folyadékok cseréje,meg akkor még be is kellene szerelni,meg akkor a papirokat intezni stb stb......

2017. máj. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11%

Igen, igen, mindenki bérletharcos, aki nem tesz versenycsíkokat meg hátsó spoilert a családi kombijára, atyaúristen :D :D :D

Csak tudnám az efféle embereknek mi járhat a fejükben, mikor pumpálják a gázpedált a pirosnál...

2017. máj. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ember...Szerinted nem arra van ez az oldal kitalálva,hogy kérdést tegyek fel,ha nem tudok valamit?!Épp azért kérdeztem és nem okoskodtam...Persze,hogy nem tudom mi a helyzet e téren..Nem mellesleg az ismerősöm él és virul 2 utcával felettem,úgyhogy az Andersenedet csak felejtsd el és amúgyis Őt csak példának hoztam fel.Teszek egy nagy szívességet és megkérdezem Tőle még egyszer,hogy akkor most mint és hogy ment Neki anyagilag ez a motorcsere dolog holnap úgyis megyek át hozzá.Egyébként Ő nem cserélt volna az Audijában motort ha olcsóbban jött volna ki a szerelés,mint a csere.És csakhogy tényleg el hidd,hogy nem kitalált emberről regélek itt neked egy fehér színű,b4-es,sedan kivitelű Audi 80-asról van szó 1.8-as motorral szerelve,amiben típusazonos motort cserélt nem pedig mást.Nem mellesleg persze,hogy hülye az,aki nem tud normális stílusban válaszolni...Egyből a lehurrogó stílusban kellett azt kapnom,hogy "pontosan azert mert te ezt az életben nem fogod tudni legalizalni meg papirozni".Nem azt mondjuk,hogy "Sajnos ezt a papírozás dolgot nehéz megoldani" vagy valami.Nem,ugyan minek..Nekem így jött le és azért válaszoltam én is leszólóan...
2017. máj. 19. 20:20
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi bántó meg lehurrogó dolog volt szamodra a valaszomban......

A haverodat meg hiab is kerdezed,mert a tipusazonos motorcsere teljesen mas dolog mint amit te akarsz!

2017. máj. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!