Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Feltűnő ha egy autó 2-3 napig...

Feltűnő ha egy autó 2-3 napig áll a parkolóban? Teljesen szabályosan egy hétköznapi autó.

Figyelt kérdés

2017. máj. 16. 15:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
nem, mit loptál?
2017. máj. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha valaki nem kimondottan azt a kocsit figyeli, nem hinném. Én még az erkélyem alatt parkoló autókat se figyelem meg, mert nem érdekelnek.
2017. máj. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
2017. máj. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem,hiszen sok ember csak hétvégén indítja be a kocsit (vagy akkor se) ,hétköznap tömegközlekedik.
2017. máj. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Mi is nagyon ritkán használjuk hétköznap, ha feltűnik valakinek, hát feltűnik, nem lehet mit tenni ellene.
2017. máj. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. máj. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
32%

Magyar szokás, megveszi a nem pénztárcájához mért értékű autót. És csak akkor közlekedik vele ha van pénze tankolni.


Na mindjárt lepontoznak, akikre ez jellemző :)

2017. máj. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Baromira nem érdekel. Házunkkal szemben társasházak vannak és azoknak vannak parkolói, sokszor tűnik fel olyan autó amit eddig nem láttam,de különösen nem érdekel. Sokan az ott lakók közül nem használják mindennap az autót mert helyben van nekik minden, munkahely, ovi, iskola, bolt (bár azt hagyjuk). Én csak munkába járáshoz használom az autómat hétköznap, meg munkából hazafelé beugrom nagyobb multiba megvenni a cuccokat ami kell mert olcsóbbak valamivel és ott minden egy helyen, nem kell külön zöldségeshez, henteshez, vegyes botba vagy pékségbe menni, ami azért több idő. Ha tudom hogy megyek valahova még ahova jobb autóval menni akkor azzal megyek. A tömegközlekedést nem szívesen veszem igénybe mert tömegiszonyom van főleg ha tömve vannak a buszok, autó meg azért van hogy használjam.
2017. máj. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én pl. figyelek arra, hogy ki hol áll. Már fizető parkoló az utcánk így könnyebb, de amikor ovis voltam és tanultam a betűket suli előtt rendszámokon kezdtem, akkor kb 5 éves koromtól az összes autónak tudtam a rendszámát ami az utcánkba állt és ismertem a gazdáját, az idegenek már akkor is kiszűrtem. Egy nagy parkolóba egy normális embernek szerintem nem tűnik fel, nem az a legnagyobb gondja. Nekünk 4 autó van a családba mi is a családit ritkán használjuk, próbálok vele mindig menni, hogy ne keltsen feltűnést, bár jobban átgondolva mióta figyeli a kameránk azóta nem érdekel... kamaszodok. :D

Összegezve, nem feltűnő ha nem a utcánkba áll :)

2017. máj. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%

7es vagyok.

Na ugye, hogy igazam volt, hogy magyar szokás. Egyből visszaigazoltak lepontozással :)))


Tapasztalatból írtam, nem hasraütésből.

2017. máj. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!