Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes A140-nek típus...

Mercedes A140-nek típus hibája az állandó nyikorgás vagy az autószerelő egy gyökér?

Figyelt kérdés
3 éve van nálam ez a taliga és évente rájön hogy elkezdenek nyikorogni a lengés csillapítók mikor vissza váltok vagy elindulok vagy hepehupás az út. Más is tapasztalja ezt?

2017. máj. 17. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Tekintve hogy az egesz A merci egy tipushiba semmi meglwpőt nem talalok a jelensegben!egyenkent eddig hogy bolt orvosolva a hiba?
2017. máj. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ahogy az elso irja: egy orbitalis nagy hiba az az auto. a lengescsillapitoi pedig egyenesen hulladekok. en amint tudtam megszabadultam tole, tedd te is ugyanezt. Ennek az arabol mar lehet boven jobbat venni.
2017. máj. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
eleve hiba volt német prémiumautót venni, az összes egy hulladék.
2017. máj. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
dragam minden auto hulladek, amit ha nem kimelsz es nem vigyazol ra es nem szervizelteted, legyen az nemet, japan, orosz, vagy akar kenyai...
2017. máj. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Úgy rohadnak mint ha muszáj lenne
2017. máj. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Megnyugodtam nem csak szerintem egy fos.

Ha már itt tartunk mit ajánlanátok helyette kb ilyen árban esetleg 2-300000-el többért.

2017. máj. 18. 16:10
 7/8 anonim ***** válasza:
valami japánt (nissant felejtsd el) vagy volkswagen
2017. máj. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vegyél helyette egy Honda Jazz-t.
2017. máj. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!