Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől van ez a hang? Nem rég...

Mitől van ez a hang? Nem rég vettem ezt az autót es nem rég kezdte.

Figyelt kérdés

Bal első futóműtől jön. Valamikor folyamatos, valamikor egyáltalán nincs, valamikor erősebben hallani, valmikor halk.

Csapagyak, toronycsapágyak fékek újak.

[link]



2017. máj. 6. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ebből nehéz bármit is kivenni. Olyan mint valami novemberi eső, majd a vége felé meg mintha a mikrofonba fújna a menetszél.
2017. máj. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 crudy ***** válasza:
Tobbre megyunk ha korbe irod h mit hallasz. Milyen? Tompa, zugo, kopogo? Valami nyikorgo hangot hallok. Az a kerdes?
2017. máj. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, nálam jól lehet hallani... nyikorgó... valamikir halkan nyikorog, de valamikor erősen, szinte "visit"... alló helyzetben, ha megnyomkodom az autó bal elejet néha így is lehet hallani, de igy ritkábban...
2017. máj. 6. 20:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Felfüggesztés. Esetleg egy silent elfáradt.
2017. máj. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 crudy ***** válasza:
Szóval inkább menet közben. Így én is azt mondom valamelyik szilent. Lengőkar, stab pálca.
2017. máj. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kiitos ***** válasza:
Ez a periodikusan ismétlődő nyikorgás a kérdés? Szerintem az új azbesztmentes fékbetétek.
2017. máj. 7. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!