Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen felszerelésekre lenne...

Milyen felszerelésekre lenne szükségem ha fel szeretném tuningolni az autóm?

Figyelt kérdés
Egész pontosan egy vento 2.0 8szelepes központi injektoros autóról lenne szó. Első tervem vele hogy egy 2,5bar-os turbót tennék bele vagy a legalja 2bar hogy ne menjen szét a motor. Pontosan mik kellenek hozzá és mennyibe kerülne ez nekem? 200 000ft-om van rá talán eltudok menni 250 ig ha ennyiből lehetséges. És ezt ha igy közúton használnám akkor annak a lepapíroztatása hogy működik? Köszönöm a válaszokat

2017. máj. 17. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

" 2,5bar-os turbót tennék bele vagy a legalja 2bar hogy ne menjen szét a motor. "


Ahhha :D szerda este megvan a hét idiótája.

2017. máj. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél rá smoke and charm meg monster matricákat ,egy paragi dobot meg egy szar replika alufelnit,ezektől majd minden iskolás összehúgyozza magát. Előtte tankold meg 3 ezerért ,aztán hagy füstöljön a foswagen..
2017. máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az ebay-ról szoktam rendelni lóerő csomagokat, de egyszerre csak kisebbeket, hogy aprólékosabban tudjam variálni. Újabban megjelentek a nyomaték csomagok is, most rendeltem +100Nm csomagot, de még nem érkezett meg.
2017. máj. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Láttam pár videót ahol megoldották
2017. máj. 17. 20:26
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtette irni kedves első kommentelő hogy verseny dugattyúkat már megkapta csak nem tudom mennyit bírnak azért nem akarom elcseszni mert drága buli volt
2017. máj. 17. 20:29
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez vagy troll kérdés, vagy nagyon hülye vagy. :)

Ha erős autót akarsz, akkor ezek fognak kelleni:

- ennél több pénz

- adásvételi szerződés

- internet előfizetés, hogy meg tudd hirdetni az autód a használtauto.hu-n,

- majd tudj keresni másik autót, ami elég erős az igényeidnek.

2017. máj. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
"Verseny" dugattyú (pontosan mit takar?) csak egy komponense. Milyen motorról van szó? A többi alkatrésszel mi a helyzet?
2017. máj. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Istenem...hogy mennyi idióta van még mindig. Verseny dugattyú... De az előttem szólók már mindent leírtak. No fear matrica, meg ütött dob, flexel levágsz a rugóból, azt te vagy a menő a lakótelepen. A 15 éves kislányoknak csak úgy csúszk le majd a bugyija.. :DDD
2017. máj. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A kék helyzetjelző köztudottan +5lovat ad.....darabja!!

De mit gagyiskodsz itt 2baros turboval meg verseny dugattyuval......dupla 1000-es swift motort bele!

2017. máj. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A lepapírozás a legfontosabb!

Én úgy szoktam, hogy valami nagyméretű újságot használok.

A legjobb a Szabad Föld, annak a lapjai egészen jól takarnak. Aztán lekötöm spárgával, hogy a szél el ne fújja.

Így már le is van papírozva. :)

2017. máj. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!