Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hozzá értő emberek véleménye...

Hozzá értő emberek véleménye érdekelne?!

Figyelt kérdés
Szeretnék motrot venni na de nem tudom eldönteni hogy milyent is kellene Mindneképpen 4 ütemüben gondolkodom ez nem kérdés mivel falusi vagyok ezért a határban vezetném nem a cross pályán viszont az enduro mocik nagyon drágák gondolok itt pl ktm exc 450 vagy gasgas fse 450 a cross motrokat meg nem tudom megéri e ilyen hobbi célra használni illetve az hogy üzemórásak ugye aki tud segitsen eldönteni melyik lenne ideálisabb rólam annyit hogy 22 éves vagyok 180cm 90 kg körül Illetve még egy kérdés Szerbiában élek és ha szeretném a határon behozni a Magyarországról vett motrot mennyit kellene fizetni illetve lehetséges lenne e és ha igen mennyire fájna sokba ez nekem Köszönöm

2017. máj. 18. 18:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!