Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hallgattuk a zenét hangosan a...

Hallgattuk a zenét hangosan a kis Toyota Yarisomban mikor megállt mellettünk egy fekete Audi A8 és beszóltak, te hogyan reagáltál volna?

Figyelt kérdés

Élveztem a jóidőt, leengedtem az ablakot, és feltekertem a hangerőt, kicsit ráztam is rá a fejem, na, jó volt a szám.

Aztán az egyik pirosnál szépett odagurult mellénk egy fekete A8 teljesen le volt sötétítve, ahogy átnéztem, leengedte az ablakot, és amit láttam, huhh még az ütő is megállt bennem.

Egyből elkaptam a tekintetem és azt vártam hogy zöld legyen és tipli.

Két akkora yeti ült a kocsiban, hogy Godzilla ha meglátta volna őket, elmormolt volna egy imát.

Aztán odaszólt ember, hogy kemények vagytok a kis szappantartóban?

Odanézni sem mertem, csak szorítottam a kormányt.

Majd elkezdte túráztatni a kocsiját, és egy olyan rajtot bemutatott, hogy én még a gázpedált sem tudtam felengedni, mikor ő a következő lámpánál volt már.

Ti hogyan reagáltatok volna, ha ilyen szépen megdicsérnek titeket, és a kocsitokat?



2017. máj. 20. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Visszaszóltam volna, hogy a halottaskocsi már nem divat.
2017. máj. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
:DD
2017. máj. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

En annyit mondtam volna nekik mosolyogva hogy igen azok es akarsz egyet gyorsulni a kovetkezo lampaig? :)


Amugy milyen A8 volt? Ujabb vagy regi?

2017. máj. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
en mondtam volna, hogy nekem meg viszont felall a farkam,es nincs szuksegem kiegeszitore.
2017. máj. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
vagy: inkabb vagyok boldog normal ember egy szappantartoban, mint bunko egy paraszt egy kontenerben
2017. máj. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

hasonló velem is előfordult..nem szóltam, csak bambán néztem ki a fejemből..és túrni kezdtem az orrom...

menekülésre vették a figurát.

2017. máj. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Kamuszagot sodor az esti szél.
2017. máj. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én csak elmosolyodtam volna és ignoráltam volna a továbbiakban.
2017. máj. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

(lemaradt)

A magabiztossággal nem tudnak mit kezdeni az ilyen agresszorok.

2017. máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Egy ilyen bemutatóban 2 ember meghalt néhány napja. És a tettes állítja, ő nem csinált semmi rosszat.

De ti sem vagytok piskóták. A zavarás tilos. Márpedig ha ki lehet hallani a kocsiból a zenét, az egyértelmű zavarás.

Felelőtlenség is, mert a külső hangokat ti sem halljátok, pl. a szirénát.

2017. máj. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!