Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legmegbízhatóbb...

Melyik a legmegbízhatóbb autómárka?

Figyelt kérdés
És most nem arra gondolok mi volt 10-20 éve... hanem mostanában, melyik a legmegbízhatóbb? A neten a "tesztek" alapján több oldalon is a Lexus vezetett, utána a Toyota, és a Lexus az végülis Toyota, szóval valóban a Toyota lenne a legjobb? Van aki a Kia-t mondta, de ahogy láttam a Fiat a legutolsó mindenhol , amit annyira nem csodálok :D

2017. máj. 19. 20:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
57%
Nincs már nagyon ilyen. Minden gyártónak (aki Európában elad) más elvei vannak, de ma már igazán nagy szart nem lehet eladni. Vannak néha hibás beszállítók, nem annyira jól sikerült példányok, de úgy a 95%-uk nem fog otthagyni az út szélén, ezen a korszakon már szerencsére túl vagyunk. Típushiba meg minden gyártónál előfordul. Esetleg statisztikát lehetne készíteni mondjuk motor, beltér, elektromos berendezések, stb. szempontok alapján.
2017. máj. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
26%

"Vannak néha hibás beszállítók, nem annyira jól sikerült példányok, de úgy a 95%-uk nem fog otthagyni az út szélén, ezen a korszakon már szerencsére túl vagyunk"


Akkor ülj be egy francia szutyokba és meglátod h otthagy az .

2017. máj. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
hát én nem tudom, de az is elég furcsa hogy pl a bmw-nek mindig a középkategóriás autói a "jók" és "megbízhatóak", a felsőkategóriások meg a szarok :D Volt is egy videó ahol 1 csávó a zsír új legjobb tipusú bmw-jét szétverte a gyár előtt mert csak a gond volt vele örökké :D
2017. máj. 19. 20:39
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Japán, koreai autók: Toyota, Kia, Hyundai, Honda pl.
2017. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

BMW-vel az a baj, hogy mérnökök tervezték mérnököknek.:D

Minden vacakot bejelent, ami más autónak is benne van a hibatárban vagy hogy mondják magyarul, csak az nem fogja kiírni minden egyes kontakthiba után, vagy az érintkező rezdülése hogy "vizsgáld meg a féklámpát".

Sokan ettől kapnak agyfaszt. Meg rettegnek, hogy amikor elfogynak a ledek, akkor letilt, ha nem cseréltetsz olajat. Már az E30-ak idejében ez volt a városi legenda, én a mai napig nem láttam ilyent.

2017. máj. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
82%

"Akkor ülj be egy francia szutyokba és meglátod h otthagy az ."

Igen, ez nyilvánvalóan a francia autóipar összes termékére teljes mértékben igaz.

Nehéz így bíráskodni, azért azt ne felejtsük. Szidhatjuk a BMW-t, de amíg nem volt a saját tulajdonunkban, nem jelenthetünk ki semmit sem biztosra. Az a videó most mutatott valamit, a lényegi részből jóformán semmit nem tudunk meg. Nyilván azért veszik százezrével a 7-es BMW-ket, mert szar mind, ugye? Nem. Nem állítom, hogy nem romolhat el, de egy ilyen kocsinak nem is az a feladata, az megmarad majd a Swiftnek, meg a Toyotának. Szóval én csak azt akarom mondani, hogy amíg múltbeli sérelmekre támaszkodva, meg teljesen fiktív, vagy félig valós, esetleg csak közvetett bizonyíték miatt ítélünk el egy egész rohadt márkát, vagy nemzetet, addig a kritikánk szart sem ér. Lehetne készíteni statisztikát, ahol a valós tények szerepelnének, na annak lenne értelme. De egy autót is rengeteg szempont alapján lehet elemezni. Ami ilyesmi formában készült, az talán a top 20 legrosszabb motor, na ott vannak konkrét motorkódok, márka, évjárat, típus, stb. Na az ér valamit. Ez így meg maximum 2 sör között egy szenzációhajhász fikázásnak jó lesz.

2017. máj. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
28%
Audi a legjobb, nálam az bizonyított. Volt mindenféle autóm már, ezután csak Audi lesz, bizonyított már.
2017. máj. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
81%
Szemléletváltás ide, vagy oda, a Toyota még mindig stabilan tartja az élvonalat. És igen, Renault már engem is hagyott út szélén egy éves korában (céges Trafic, 1,6dci 2015), de japán autó még nem. (volt Hondám, és Toyotám is, és ma is Avensist hajtok, 2006 1,8 szívó benzinest.
2017. máj. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
82%

6#

Nekem volt már japántól az olaszon keresztül a németig minden, mondjuk többségében németek, de bármint vettem, mindig jött az okosság, hogy az miért nem jó, miért macerás és miért megbízhatatlan.

Ehhez képest még a legmegbízhatatlanabb motorommal a G60-assal sem volt igazán sok gondom, annakellenére hogy az fiatalkori autó volt sok kilométerrel.

2017. máj. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Japán márkák az elsők, ezt követi a német, és utána a maradék. Az olasz és a francia a lista végén van, ez tény (Fiat, Peugeot és társai).


A Lexus a japán Toyota autógyártó cég luxus jármű részlege, tehát tulajdonképp az is Toyota. Japán márkák között nem nagyon tudok rangsort, mindegyik jó. Talán Toyota vagy Honda. A Mazda rohadásra hajlamosabb, így az lejjebb csúszik a listán; a Mitsubisinek pedig gyér a modellválasztéka.

2017. máj. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!