Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 B7 melyik motorral a...

Audi A4 B7 melyik motorral a legjobb választás?

Figyelt kérdés

Pár helyen már olvastam hogy 1.6 benzin gyenge, a 2.0 TDI nem annyira megbízható, bár pontos hibákat nem találtam sehol róla. 1.9 TDI állítólag jó, és talán a 2003 feletti 2.5 is.


2 literesből mégis elég sok van. Melyik motorral érdemes megvenni? Akinek ilyen autója van/volt, vélemények, tapasztalatok?



2017. máj. 20. 16:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Indokot kérhetek hogy miért inkább az?
2017. máj. 24. 19:52
 12/14 steris válasza:
2007es évjáratú 2.0tdi b7-em van 169e-km volt benne mikor vettem,most van benne 230e -tízezrenjént cserélek olajat,szűreket,odafigyelek rá és lekopogom minden úgy működik benne mint egy új autóba!Az aki azt mondja hogy a 2.0motorja szar a b7-nek az vagy nem hajtott soha ilyet,csak hisz a mendemondákban vagy párszázezerért vett egyet és kijött rajta minden hiba ami kijöhet és azóta az audi a főgonosz !/Még annyit hogy vétel után első feladat mindenkinek a balansztengely orvoslása legyen,ha ez megvan kimegy a marsra !
2018. dec. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

számolj utána, 12 13 éves prémium dízelben mennyire reális a 230 ezer km. Biztosan van ilyen, de az a piaci árnál a magasabb résznél található...a tetején. Ha ezek ilyenek, akkor csak az állapotra figyelj.

Egyébként ha van rá pénzed, bármelyiket megveheted, mert sok pénzért szépen karban lehet tartani, meg lehet javíttatni. De ha csak átlag autóra van pénzed, akkor ne akarj Audit, pláne ne dízelt.

2018. dec. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem a4 b6 1.6 benzin van,közlekedni bőven elég,de attól függ hogy mennyit mész évente és hogy hol,pl.ha sokat autópályázol akkor lehet érdemes nagyobbat venni.

Én évente 7-8 ezer km-ert megyék azt se pályán,90 100-azni ez is elég.

Írta itt valaki a szívó 1.8-at azt a motort már a b6-ba se tette bele sajnos csak a b5-be van,az 1.6-ot viszont még a b7-be is belerakták,érdekes.

2019. ápr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!