Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort tudnátok ajánlan...

Milyen motort tudnátok ajánlani a gyerekemnek aki 9 éves, automata cross motora gondolok esetleg párat tudnátok mondani?

Figyelt kérdés
Például ilyenekre gondolok Honda CRF 50 kis 4 ütemü stb milyen fajtákat ismertek még ami megbizható?!
2017. máj. 20. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
9 éves már ne automatázzon, szokja a kuplungot meg a váltót.
2017. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyetértek benne, csak nagyon nem akarja pedig tud mert vmikor az én kawasaki 250 elém ült és mondtam mit hogy és tudja de nem értem miért nem akarja..
2017. máj. 21. 08:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdés hogy ő akar-e egyáltalán motorozni vagy most csak unaloműzőként kezeli ezt a témát. Visszaemlékezve pár évtizedet, engem sokkal jobban vonzott apám Schwalbéja, mint anyám Babettája, pont a váltó meg a kuplung miatt. Azóta is imádok motorozni. :)
2017. máj. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!